Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 207 gázadásra felpörög...

Babetta 207 gázadásra felpörög de menetközben mégis szürcsög nem pörög ki valami tipp?

Figyelt kérdés

Kaptam egy babettát,a karburátort kipucoltam a fúvókákat kifújtam pumpával,tankot kimostam,levegőszűrőt megnéztem nem koszos ,új benzincső,gyertya.

Szépen beindul alapjáratot azt nem tartja,viszont gázadásra szépen felpörög mikor mennék vele akkor meg megyeget csak elkezd szürcsögni nem pörög ki.valami tipp?



2013. márc. 18. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Eddig mindent jól csináltál.. picike a karburátor, tehát minden szöszre érzékeny. Szerintem nem kap elég benzint, talán az alapjáratnak is ez a baja.Vagy.. a kipufogó nem engedi a gázokat könnyedén távozni.

Tipikus a jelenség. Nézd meg a kipufogót, szerintem az is eltömődhet...nálam egy kiégetés oldotta meg egyszer ezt a problémát...

2013. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kipuffogó dugult. A Babetta megy mint a szél egyébként.
2013. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat: a probléma megoldódott :)
2013. márc. 20. 19:21
 4/4 anonim válasza:
Mi volt a probléma ha kerdezhetem?
2018. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!