Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy 2003. vw...

József 7609 kérdése:

Vásároltam egy 2003. vw passat 1.6 comfortlime felszereltségű autót. Van benne digitclima, esp, légzsákok, stb. Hogy lehet az, hogy fed. Szám. Nincs az autóban? Becsaptak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy hirdették hogy van benne fedélzeti computer akkor át.
2013. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
B5 ös passatoknál volt olyan amin nem volt fed számítógép, de ha jól sejtem ez B5.5
2013. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy fedélzeti számítógép ? Kb. 50eFt-ért lehet venni JÓ ÁLLAPOTÚ, pixelhibamentes műszerfalat half-vagy fullfis display-el , csak az epromtartalmat kell adoptálni a tiéddel(különben be sem fog indulni az autó) és hibátlanul fog működni minden olyan funkció,amit az autód támogat.


Én az enyémben a half-fis -t cseréltem full-fis-re , ilyen lett utána : http://www.youtube.com/watch?v=NLzVlL5aRCs

2013. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!