Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem egy Citroen Xsara...

Haszi kérdése:

Van nekem egy Citroen Xsara 1.4i szerintetek mi a baj? 2003as évjáratú és egy hónapig nem használtam most kb.2 hete elő vettem és olyan probléma fogadott hogy

Figyelt kérdés
első helyzetjelző meg a tompított jó ás itt ki is merült a jó,,,, de már a reflektor sem megy se az index elől se hátul hátul pedig semmi nem világít és elvittem itt helyben a legjobb autóelekronikai szerelőhöz és azt mondja hogy a BSI ment tönkre azzal nem nagyon lehet mit tenni szerintetek hogy lehetne megoldani csere nélkül valahogy a szerelő is ezen töri a fejét

2013. márc. 15. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kormánykapcsolód köszönt le ...

De tegyétek rá a gyári műszert azzal tutira ki lehet deríteni ..

Nehogy egyből egy bsi -t vegyél !

2013. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
le kell venni az akksisarut egy időre
2013. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az már volt kb. 5 percig volt levéve de semmi nem változott.
2013. márc. 15. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Astrával jártam már így,sajnos utastér központi egység baja volt,ami egyben van a biztosíték táblával a G Astra esetében,de ellenőrizd a biztosítékokat,reléket
2013. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!