Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy mik vannak?! Ez most komoly?

Hogy mik vannak?! Ez most komoly?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken azt írja egy Swift tulaj, hogy a gyári motorral plusz kipufogó tuninggal 6-8 mp alatt gyorsul 0-ról 100-ra (akkor most 6, vagy 8 lehet?), 2 mp alatt 60-ra. Ez poén lehet, vagy tényleg komoly? Akkor érdemes lenne Suzukit venni és tuningolni?


[link]



2013. márc. 22. 22:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Igen egész jól gyórsúlnak a régi swiftek is főleg az 1.3 tizenhat szelepesek és az 1.6 sedanok :)

De ha jól tudom a régi swiftből is van ami direkt sport változatnak készűlt sport futómű, stb

találtam is egyet egy régifajta

[link]

egy új sport swift

[link]

szóval már készen is lehet kapni még tuningólni sem kell :9

2013. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
80%

akár traktorral is megcsinálhatod. Nem a kocsitól függ hanem a szerelőjétől.

http://www.youtube.com/watch?v=AvCusjHXzEs

2013. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát azért ne haragudjatok meg, de 2 mp alatt 60, 6 mp alatt 100, az elég nagy lódításnak tűnik, de még a 8 másodperces 0-100 is úgy, hogy csak sport kipufogó lett cserélve (és biztos sportlégszűrő is), alapból 11 másodperces 0-100 a gyorsulása annak a típusnak.
2013. márc. 22. 22:33
 4/20 Thomech ***** válasza:

Szerintem ez minden szótól többet mondó kis videó! :)

Mikor először láttam a videót csak néztem mint a moziba. Tudtam eddig is, hogy jól lehet tuningolni de hogy ilyen jól. Persze vannak ettől erősebbek is!

2013. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Thomech ***** válasza:

Bocs a link meg lemaradt! :)

http://www.youtube.com/watch?v=Ub4N3UlpII4

2013. márc. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
kemény az a videó DDD
2013. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A videót megnéztem, a legjobb indulattal is, az a 8 másodperc inkább 9, nem beszélve arról, hogy amikor az óra 100-at mutat, akkor valójában még alig megy többel, mint 90. A videón szereplő suzuki átesett már nyilván egy kis chiptuningon is, és írja, hogy átmenő kipufogó rendszere van, azaz szinte csak egy sima cső, semmi fojtás (zaj és környezetszennyezés hajrá). Régen a régi skodákból és ladákból iktattuk ki a fojtást (ideiglenesen), azok is megtáltosodtak (a táltos túlzás, de jobban mentek). Az ős-skodával 100-as tempónál mág lazán lehetett előzgetni fojtás nélkül (meg is lepődtem), ezzel tuningolni nem nagy kunszt, így átmenni a műszakin, na az igen. A suzuki motorok méltán híres tartósságából nem sok maradhat ilyen használat mellett.
2013. márc. 22. 23:41
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

ugyan már...6 másodperc alatt, nevetséges

nincs pénze normális autóra, ezért mondja

az autója meg egy hányadék, tipikus ótvar "tuning"

2013. márc. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Thomech ***** válasza:

Ha olvastad, a gyerek tartósan használja így pontosan 5 éve! Jó indulattal 9? Hát most gyorsba lemértem, ha a teljes indulástól számolod amikor még nem tapos bele akkor 8-9 másodperc, akkor milyen jó indulatról beszélsz?! :D

Bár a gyerek is el volt tájolva amikor az a 2 másodpercet oda írta, azért azzal mindenki tisztában van, hogy egy Suzuki nem Ferrari pedig a Suzuki csikar is harap is sőt még piros színű is lehet de hát akkor is van különbség! :)

A Ladás témára meg csak annyit ma is sokan futkorásznak, úgy nem is egy embert ismerek aki igen. A műszakin meg vagy ismerős és el van intézve vagy egy plusz kis lóvé és már kész is!

2013. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

0.5 másodpercnél tapos bele, amikor a mutató árnyéka a 100-ra ér, az 10 másodpercnél van, tehát 9.5 sec a gyorsulása, erre írtam, hogy jó indulattal 9.


5 éve gyorsulgat vele (mert több, mint valószínű, hogy gyakran meghajtja a vasat), ezt még egy suzuki motor sem viseli jól a gyári motorjával (az, hogy még megy, nem jelenti azt, hogy a motor 100%-os).


Egy szintén gépész kollégával állok szemben?:)

2013. márc. 23. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!