Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akumlátor. Tegnap még mentem...

Akumlátor. Tegnap még mentem az autómmal, ma reggel viszont már nem tudtam begyújtani, de a lámpák müködtek. /elég régi az akumulátorom, gondolom ez lehet a gond/ Lehetséges hogyha délutánra jobb lesz az idő, sikerül elindulni vele?

Figyelt kérdés
Ha sikeülne délután bestartolni,útnak indulhatok? Nem kell félnem, hogy valamelyik kereszteződésben lefullad a motor és nem fogom tudni újra indítani?
2013. márc. 24. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már jár a motor nincs szükség az akkumulátorra, ergo leállni nem fog a kocsi.
2013. márc. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Ha délután jobb idő lesz, van esélyen beindítani?
2013. márc. 24. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:

esély az van,

de hogy beindul e ,az egyáltalán nem biztos

2013. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha be akarod inditani gyujtás told meg kis lendulet kell , ha beindult tegyél vele vagy 2 4 km et generátor töltsön utána jo lesz de ez csak egy állapot nem jelenti azt holnap nem kezded ujra. be startolni ahogyan irtam ez 1 perc lesz .nem kell délutánig várni.
2013. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy csak fel kéne tölteni az akkumulátort! és akkor nem kell aggódnod!

ha nincs töltőd akkor lehet venni pár ezer ft-ért egy bóvlit amivel feltöltöd, vagy kérj kölcsön!

2013. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, vagy vedd ki az akksit és vidd be meleg helyre. Várj pár órát. Akkor nagyobb esély van hogy regenerálódik annyira, hogy meg tudja tekerni az önindítót.

Menet közben tölt rá annyit a generátor, hogy ha lefulladnál, nagy valószínűséggel el tudod indítani. Gond csak másnap reggel lesz megint.

2013. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek. Ez már eléggé régi akumlátor /kb. 6 éves/ és nem sikerült beindítani. Talán venni kéne gy újat, hacsak nem akarok azon rettegni, hogy be tudom- indítani az autót vagy sem.
2013. márc. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!