Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 100. 000Ft-ért milyen robogót/...

100. 000Ft-ért milyen robogót/motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy döntöttem, amíg nincs annyi pénzem hogy autót vegyek addig vennék egy kis robogót.

A fent említett összeg lenne rászánva (max +10.000), és így még maradna bőven az esetleges cserélni valóra.


Nem nagyon értek hozzájuk, inkább autós vagyok, úgyhogy minden javaslatot elfogadok, majd utána olvasok a javaslatoknak és döntök.


Jogsim egy éve van, és autót dinamikusan vezetek, valószínű a kétkerekűt is hajtanám :)


Köszi előre is!



2013. márc. 25. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100ért nagyobb testűből a lepusztultabbak vannak, viszont kistestűből vehetsz tip top állapotút. Pl Yamaha Jog
2013. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha szeresz szerelni, én a Simson ajánlanám. udás nem is nagyon kell hozzá, csak egy kis érzék, meg internet és nincs lehetelen, ezt apaszalaból mondom.

Ha inkább robogó, abban sajnos nem tudok segíteni.

2013. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
yamaho jog, honda dio, apriliák, malaguti robogók jók ennyiért, vagy esetleg egy simson
2013. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Közben kicsit nézelődtem a piacon, és a Honda Aerox és Gilera Runnert találtam igaz drágábbak valamivel, de nagyon tetszenek ránézésre.

Ezekről van valami tapasztalat?

2013. márc. 25. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Aerox a legjobb 50es gép, de 100ért nincs. 150től felfelé
2013. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, Aerox a legjobb 50-es gép, de éppen azért amit olcsón adnak, mind szét van hajtva. Ezért valami kicsi robogót vegyél, azokból 100 ezerért is van szép állapotú (Yamaha Jog, Honda Dio)
2013. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aprilia SR50? Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 25. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!