Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 166-ost (facelift előttit...

Alfa 166-ost (facelift előttit) szabad venni, vagy kizárólag a 2003 utániak az igazán megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Hozzá nem értők, olasz autó gyűlölő hülyék ne kommenteljenek.

2013. márc. 26. 17:07
 1/3 sh0cky ***** válasza:

Én is alfát akartam, francia lett belőle amit legalább annyian vagy többen utálnak mint az olaszt. 1 nagy igazság van viszont.

Az olasz autókat nem ezekre az utakra tervezték, legtöbbjük leharcolt, drága hozzá az alkatrész is ezért kevesen tudják pótolni azokat, ilyenkor kerül eladásra. Szét égetett kuplunggal, stb... ezekhez ráadásul gyári gyertya kell és abból is 8db, 15ezer km-ként, 1db gyertya kb 8.000ft az 64pénz félévente... Sajnos viszik a pénzt és sokkal több a meghibásodás mint a márkák többségénél.

Ha jó alfát akarsz hozd be olaszból. jobb ötletem nincs.

Bocs ha megbántottalak ^^ az igazság néha fájdalmas... főleg nekünk magyaroknak...

2013. márc. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem bántottál meg, köszönöm is a kommentedet.


Csak az kissé furcsa, hogy 15k-nként 8 db gyertya "kellene". Ha valaki 50k-t megy egy évben, akkor csak gyertya 130?


Régi francia/német bálnákba milyen gyertya kellhet, azokhoz olcsóbb, esetleg kevesebb darab?

2013. márc. 27. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 50k-t mész egy évben akkor inkább valami japán vagy német vasat tudok ajánlani.Ha leírod h mire kell, ,mennyi idős legyen és mennyit akarsz rákölteni, tudok segíteni. :D
2013. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!