Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megoldható lehet az hogy...

Megoldható lehet az hogy kipróbáljak egy csomó autót egy használttelepen egyszerre, egy napon? (persze nem ingyen gondolnám)

Figyelt kérdés

Érdekelnek az autók, újak, régiek egyaránt és szeretnék kipróbálni minél többet ezért arra gondoltam hogy elmegyek valami nagy használttelepre és felajánlok mondjuk 100e ft-ot hogy az ott levő autókat kipróbálhassam.

Természetesen ott lehetne a tulaj is és nem a végsebességük meg a gyorsulásuk érdekelne a kocsiknak csak normál tempóban vezetném őket pár km-en keresztül (motorhang, váltás, kényelem, stb..). Meg a fedcomp és egyéb cuccok működése, motortér stb is érdekelne. Szval elég hosszú időt venne igénybe.. amolyan teljes teszt.

Szerintetek lenne olyan kereskedő aki megengedné?

Érdekelne hogy vajon melyik autó a legjobb és még a végén vennék is 1-et nagy valószínűséggel.


2013. márc. 26. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%

kizárt. ha ilyet akarsz ülj be a rokonok, barátok autóiba.

a nepperek, eladók komoly érdeklődőknek engednek autót vezetni, akin látszik h megveszi, ne hogy 27-et kipróbálj azt nem.

2013. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem 100 ezerért biztos megengedi.

Én úgy csinálnám, hogy hadd próbáld ki, és tutu veszel tőle egyet, vagy ha mégse, akkor fizetsz neki 100 ezret.

Ő mindenképp jól jár.

2013. márc. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Pénz beszél..
2013. márc. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És szerintetekek hogy próbáljam meg? Odamegyek és közlöm vagy inkább emailt írjak pár nagyobb neppernek?
2013. márc. 27. 21:57
 5/22 hunbula ***** válasza:
100%
Van a környékeden több telep is, nem? Bemégy az egyikre, eljátszod hogy érdeklődsz az egyik iránt, kipróbálod, mégy tovább.
2013. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok úgyhogy akad elég :)

De akár vidékre is elutazok ha kell, annyi már nem számít, meg eleve elég sok felé járok.

2013. márc. 28. 22:02
 7/22 hunbula ***** válasza:
Csak mert szerintem jobban kijössz belőle mint a százezres tervből.
2013. márc. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

es nem lehet ebbol baj? hogy jatszam el a hiteles vevot?

nem lenne jobb tiszta lapokkal jatszani? meg a vegen megvernek :D

2013. márc. 29. 09:18
 9/22 hunbula ***** válasza:
100%
Ugyanúgy viselkedsz ahogy akkor viselkednél ha tényleg érdekelne az autó. Ha látod, hogy nagyon nem működik, hazamégy, ennyi. :) Nem hinném hogy ezért megvernek, alapvetően a kereskedő is eladni akar. Persze ha te jobban éreznéd magad a te módszereddel, ki vagyok én hogy beleszóljak, csak én emígy csinálnám. Főleg, hogy mint írtad, a végén meg is vennéd valamelyiket, nem akkora lódítás ez szerintem.
2013. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
szerintem menj el használtautó kereskedésekbe és mondjuk mindegyiknél kitudsz próbálni 2-őt 3-mat. Csak akkor előre lenni kell lenni 1 szövegnek mert a kereskedő rákérdez, hogy "mire gondolsz?", erre te mondod mondjuk, hogy Ford, dízel, 2millió körül, vagy valami ilyesmi
2013. márc. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!