Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megoldható lehet az hogy...

Megoldható lehet az hogy kipróbáljak egy csomó autót egy használttelepen egyszerre, egy napon? (persze nem ingyen gondolnám)

Figyelt kérdés

Érdekelnek az autók, újak, régiek egyaránt és szeretnék kipróbálni minél többet ezért arra gondoltam hogy elmegyek valami nagy használttelepre és felajánlok mondjuk 100e ft-ot hogy az ott levő autókat kipróbálhassam.

Természetesen ott lehetne a tulaj is és nem a végsebességük meg a gyorsulásuk érdekelne a kocsiknak csak normál tempóban vezetném őket pár km-en keresztül (motorhang, váltás, kényelem, stb..). Meg a fedcomp és egyéb cuccok működése, motortér stb is érdekelne. Szval elég hosszú időt venne igénybe.. amolyan teljes teszt.

Szerintetek lenne olyan kereskedő aki megengedné?

Érdekelne hogy vajon melyik autó a legjobb és még a végén vennék is 1-et nagy valószínűséggel.


2013. márc. 26. 23:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Egy kereskedő átlát rajtad!!!


Még azt is látja, hogy friss jogsid van és vezetni sem tudsz esetleg!!!

2013. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
5 éves jogsim van és 100e kmt vezettem eddig kb ;)
2013. márc. 30. 22:28
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
Asszem próba nem sok lenne max a kapuig mert utána lerobban nagy része az autóknak.
2014. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
az enyémet kipróbálhatod ha tankolsz bele suzuki 1.0 :D
2014. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Előre megmondod, hogy te olyan szándékkal jöttél ide, hogy te ma elviszel egy autót azok közül.

Aztán megmondod, hogy pontos típust még nem néztél ki, hanem többet kiszeretnél próbálni és az alapján eldöntöd, hogy melyiket érezted a legjobbnak. ennyi, aztán ha mégsem veszel egy autót sem a végén, és kipróbáltál vagy 15-öt, akkor adsz neki egy 10 ezrest, hogy örüljön egy kicsit, vagy a költséget megtérítsd amit csináltál.


de amúgy szerintem nem jó kereskedésből venni autót, mert esetleg évekig is ott állnak, és esetleg úgy kerülnek be oda, hogy már olajcserére meg szűrők cseréjére szorul, és akkor még esetleg 1-2 évig ott áll az autó, néha be van indítva, meg néhányan elviszik próbakörre, az autót miközben már rég szervizre lenne szüksége.

2014. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Kufirc30 válasza:
77%
Menj oda, próbálj ki kettőt, ha mégsem jön össze akkor mond hogy sorry. Ennyi bele kell hogy férjen ezeknek a tolvajoknak.
2014. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

2013-03-26 23:21

Ekkor írtad ki a kérdést. Ennyi idő alatt még nem sikerült letesztelni, hogy megoldható-e?

2015. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Miért nem magánembernél próbálkozol? Persze nála csak egy autót próbálsz ki, de ő nem fogja azt mondani, hogy nem. Max felhívod 2 nap múlva, és azt mondod, köszönöm, de mégse.


De ez az "érdekelnek az autók, újak, régiek egyaránt és szeretnék kipróbálni minél többet" ne haragudj, de gyerekes lenne minden használt telepes szemében. Azt mondanák, hogy figyi, menj és Mecsbokszozz máshol. Olvass teszteket, youtube, stb, de hogy most te elkezdj random autókat tesztelgetni, mert olyanod van, szerintem kizárt.

2015. nov. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sokunknak tetszik sokféle autó, és kipróbálnánk mindenfélét, de nem megyünk telephelyre gokartozni, hanem összeszedünk mondjuk 2-3 típust, amiről úgy gondoljuk, tényleg esélyes, és felmegyünk a hasznaltauto.hu-ra nézelődni, vagy telephelyre, stb.


De nem egy karácsonyi listával állítunk be, hogy jó napot, jöttem tesztelgetni. Mert ha nincs pénzed Mazda Mx-5-re, akkor minek kipróbálni? De a magánemberek sem hülyék, ők is eltudnak hajtani, ha látják vagy érzik rajtad, hogy nem komolyak a szándékaid, hanem csak bohóckodni jöttél.


De őszinte leszek, nekem a kérdésed alapján komolytalan embernek/vevőnek tűnsz, mert egy típust, kritériumot, nem írtál le, hogy mennyi pénzed van rá, mit szeretnél. Hanem csak beírod, hogy autókat próbálgatnál, mennyi esély van rá erre egy telepen. Végigpróbálnál 20 autót, BMW M5-től kezdve mindent, majd vennél egy F Astrát? Nem hiszem.


Szóval szerintem ülj le és gondold át ezt újra, gyűjts össze 1-2-3 típust, és az alapján kezdj el mocorogni, és szórd ki a "kipróbálnám de nincs rá pénzem" típusokat.


Vagy jelentkezz autós újságírónak valamelyik magazinhoz, és azt próbálsz ki, amit akarsz.

2015. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
4 év alatt sem sikerült megoldani, vagy miért az újabb kiemelés?
2017. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!