Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezettél a sikeres forgalmi...

Vezettél a sikeres forgalmi vizsga után, de még az előtt mielőtt kiküldték volna a jogsid?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem lehet vezetni addig de érdekel hogy ki az aki mégis vezetett.

ja és hol?


2009. szept. 18. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét az egész, nem lehet vele várni ennyit?Én miután meglett a jogsim 3 évig nem vezettem és nem haltam bele.
2009. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, kapsz egy papírt, amire rá van írva, hogy van jogsid, de várod a hivatalos formát. Ideiglenes jogsi vagy valami ilyesmi, volt ilyenem nekem is.
2009. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
21.19.nek! az nem ideiglenes jogsi,azzal nem lehet hivatalosan vezetni!! azt csak azert adjak,hogy mikor ertemesz,az alapjan adjak ki! nem kell hulyesegeket beszelni!
2009. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kapod meg a jogsid (nem az ideigleneset!!!), addig nem tanácsos vezetni, mert ha elkap a rendőr, akkor akár két évre is visszatarthatják a jogosítványodat. Nem éri meg ilyesmivel játszani.
2009. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem mertem mert már annyira akartam vezetni és ha elkapott volna rendőr abba belehaltam volna.:D
2009. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okmányirodában is elmondják,mikor a jogsit csináltatod, hogy az ideiglenessel NEM LEHET vezetni!
2009. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

anyukám ment vele, a társa (akivel vizsgáztak) megkérdezte apját (rendőr), aki a munkahelyén megérdeklődte, és lehet vezetni papírral.

ja, és én is vezettem, persze nem nagy forgalomban :D

2009. szept. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom te hol kérdezted vagy kitől,de én közlekedési osztályvezetőtől tudom hogy olyan mintha nem is lenne jogsid!!!!!!Ja és ezt úgy május tájékán mondták.
2009. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még a nagymotoros jogsim kezdete előtt is vezettem, csak óvatosan, szépen lassan. Miután megkaptam a papírt már kicsit bátrabban, többezer kilométert vezettem le jogsi nélkül, még futárkodni is úgy voltam, majd mikor mentem okmányirodába a jogsiért már nagyon bátran mentem és előtte soha aznap pedig 2X állítottak meg rendőrök(szembe mentem egy irányú úton valamint járdán), és eléggé kivoltak, hogy 1napos a jogsim, de szerencsére megúsztam.
2010. jan. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a plasztik kártya nincs a kezedben semmilyen papírral nem vezethetsz (hivatalosan).
2012. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!