Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után szokás ajándékot adni az oktatónak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit?
2010. máj. 20. 08:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Felénk nem, de még nem is hallottam ilyesmit.
2010. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
elég ajándék neki az a sok pénz amit fizetsz neki
2010. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
89%
Én sem hallottam még ilyenről, azért kapja a pénzét, hogy megtanítson vezetni...A suliban sem veszel minden tanárnak ajándékot, ha megvan az érettségid, nem? Legalábbis nálunk még nem volt ez szokás...
2010. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
88%
Sztem nem,még nem is hallottam hasonlót.Pont elég ajándék sztem ,h kifizeted a tanfolyam díját. :)
2010. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Be is marna! Elég ajándék a sok pénz,pláne ha le sem vezetted az órákat rendesen.

Az enyémnek ajándék, hogy nem vertem a be a képét!!!

2010. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Én sem hallottam még ilyet. Nem adtam én sem semmit. Jó sok pénzt otthagytam előtte neki, hogy rendesen megtanítson vezetni. így is már legalább 150.000 ft egy jogsi.
2010. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno amikor tanultunk vezetni (kb. 5-en egyszerre), amikor levizsgáztunk vettünk egy üvegbort az oktatóknak. Hozzáteszem nagyon rendes volt végig, mindig próbált mindenkihez igazodni, soha sem ordibált senkivel stb. Nem várta el, hogy adjunk valamit (meg is lepődött), mi döntöttünk így. Ő pedig miután átadtuk a bort, meghívott bennünket egy üveg pezsgőre.
2010. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam neki bort. Mondjuk engem ismerős tanított szval így azért egy kicsit más.
2010. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én vettem neki egy üveg Jagert, utánna behívott vacsorára, pont halászlé volt náluk. Azóta nagyon jóban vagyunk, hozzánk is szokott járni.
2010. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém két puszit kért. Megkapta :)

Egyébként nem szokás ajándékozni mert sokkal könnyebb megbukni, mint azt hiszed és elég ciki hatalmas ajándékokkal odamenni, aztán a vizsgán szereplő kis egyeseddel elkullogni.

Meg eleve nem kis összeget fizetsz mire eljutsz a vizsgáig. Ő a munkáját végzi, fölösleges utána még ajándékozgatni is.

2010. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!