Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic 1,4i S-ről (90Le)...

Honda Civic 1,4i S-ről (90Le) mik a vélemények? Tudom, hogy nagyon megbízható autó, de 220ezer km után is? (Illetve 2000-es évjáratú,620ezer Ft-ért. ) Mit kell figyelni vásárláskor egy ilyen korú Hondán? Esetleg vannak típushibái?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudok nyilatkozni erről a típusról, de itt olvasgathatsz tapasztalatokat.

[link]

2013. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Erről van szó, ha jól tévedek:

[link]


Szépnek tűnik nagyon, habár az ár érte kissé túlzás. Ha neked megér ennyit, akkor mindenképp nézd át a saját szemeiddel, próbáld ki! Elgondolkodnék viszont azon is, hogy a motorról miért nincs kép. Vedd fel vele a kapcsolatot, kérj mindenről képet, majd ha ezek után is szépnek tűnik, akkor menj el személyesen!

2013. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
tényleg jól néz ki,bár a 4.képen lévő felnivel kapod a kocsit(ha jól kátom lemezfelni dísztárcsával)a többi képen lévő felni+80 ezer(gondolom gumistól.)Nézd meg a kocsit,simán el tudom képzelni hogy kutya baja a motornak ennyi futott Km-nél.
2013. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak: végig böngésztem már kb. 20-at, és rosszat nem találok róla. Ezért ha vannak saját tapasztalataid, azt meghallgatnám.

Második hozzászólónak: igen, erről van szó. A 220ezer km miatt mondod az árra a túlzást? Vagy mi az oka? (Hondáknál nem vagyok otthon az árakban, hogy mi reális) A km-óra állás így valóságosabb, mint 100-120ezer km-t futott, ami egyébként valószínű inkább visszatekerve annyi.

Köszi mindkettőtöknek a választ!:)

2013. márc. 28. 21:58
 5/12 A kérdező kommentje:
szántóvető: a momo felnivel kalkuláltam. Csak az lenne a kérdés, feltételezve, hogy normálisan volt használva, 220ezren felül még mennyit megy el, úgy hogy ne kelljen mélyen a zsebbe nyúlni.
2013. márc. 28. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
Írja, hogy alkuképes. Menj el, nézd meg, vizsgáld jól meg, mutasd magad nagyon-nagyon érdeklődőnek, majd a végén vegyél elő 600 ezer forint készpénzt, hogy elvinnéd a MOMO felnivel. Ha azt mondja nem, hagyd ott a fenébe, ha tényleg kell neki a pénz, ahogy írja, akkor utánad szalad, vagy felhív. Mégiscsak egy 13 éves kávédaráló motorral szerelt Civic!
2013. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem a km miatt írtam, hogy lehet, hogy túlzás. Hanem azért, mert ha túlságosan közel van a 220-hoz, akkor tekerve van. És ha erre képes egy ember, akkor ki tudja, hogy még mire! Ezért is írtam, hogy fura, hogy a motorról miért nincs kép.

Illetve az árral kapcsolatban:

Vannak ilyen típusok (1996-2001) olcsóbban is! Lehet, hogy vannak kisebb hibái, de azok bevallják. Ennek viszont ki tudja, hogy mi a hibája. Szóval ha nem annyira értesz hozzá, akkor egy autószerelő ismerőst vigyél magaddal!


Egyébként ha a hasznaltauto.hu keresőjébe konkrét gyártási időt írsz csak be plusz a szívét, esetleg a kivitelt + a maximum rászánt összeget, akkor is kiadja.

Csak ne kitűnő, meg újszerűeket keress, mert azoknál szoktak lenni a hibák! Normál állapotúnál keress!

2013. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ajánlok egy oldalt neked ahol segíteni fognak: [link] :) kaphatsz általános véleményt/információkat de ha rákérdezel konkrétan a megfelelő topicban hogy mit tudnak erről az autóról arra is jó esélyed van hogy olyan válaszolnak akik már megnézték vagy ha környékbeliek és arra járnak megnézik és leírják :) ígyn em kell esetlegesen a fél országot át autózni
2013. márc. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az alkuval kapcsolatban: én is 600 körül gondoltam felnivel együtt.

Ezzel hogy csilivili, valóban félek a motorikus állapotától, mert az eddigi motorjaimmal pont beleugrottam az ilyen "legjobbnak" tűnő üzletekbe. Igen, találtam én is olcsóbban, sőt közelebb is pont ilyet, egy évvel öregebbet, csak az nem bőrbelsős, viszont elvileg 130ezer km van benne. Ezt amit írtál, hogy 220ezer km-rel visszatekert, nem teljesen értem. A 120-130ezer km-esekre mit mondasz?(ezt abszolút nem cinikusan írtam, ne úgy értsd! Csak én a 220 ezer km-t inkább gondolom reálisabbnak)

Utóbbinak köszönöm a linket, írok is oda, hátha tudnak valamit az előéletéről. Köszi mindenkinek!

2013. márc. 29. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem elég furcsának tűnne az, hogy pont kerek 220 000 van benne. De még az is, ha csak max 5 000 km van pluszba, vagy mínuszba a 220-tól. :)


Sokan épp ezért csinálják így! tekerik, de nem túl feltűnően. De az is lehet, hogy csak lusta volt kiírni a konkrét számot és kerekítette! Kép ugye nincsen se a műszerfalról, se a motorról. Nem túl bizalomgerjesztő!

2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!