Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel G Astrákkal szoktak...

Opel G Astrákkal szoktak komolyabb problémák lenni? Érdemes lehet ilyet venni? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Az év végén szeretnék venni egy használt autót és Opel G Astrára gondoltamé.


követelmények: jó pakolhatóság, legyen megbízható, normális fogyasztású, karbantartás mellett ne kelljen állandóan szervízbe rohangálni vele, ilyesmik...



2013. ápr. 1. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az Astra G az egyik legjobb választás. Mindent kibírnak, sok van használtautón 500-600 ezer kmes is (nem ilyet kell venni, csak sokat elárul arról, hogy mennyit bír ki), korrekt fogyasztás (6.5 L körül iszik egy 1.4-es), szervizbe kb 3 évente kell vinni egy 50 ezres szerelésre. Engem még sosem hagyott cserben, pedig 9 éve megvan.
2013. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
benzinesről vagy dízelről van szó?
2013. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előttem válaszolóval.

Az opel nagyon eltalálta ezt a típust:) Valamint 2011-ig gyártották ez sem elhanyagolható:) és olcsón meglehet venni

2013. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én inkább dízelt vennék belőle de mennyi kp szánsz rá egyébként?
2013. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ja és persze ha a sok hely fontos kombit vegyél
2013. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2005. óta hajtok egy 1.4-es benzines G Astrát. Van már benne 170 ezer km, de a kötelezőkön kívül még nem kellett szervizeltetnem. Most kell majd lambdaszondát cseréltetni benne (jelzi a fedélzeti számítógép), de ez egy ennyi kilométert futott kocsinál teljesen normális. A fogyasztása is megfelelő 6-7 liter körül van a használat függvényében. Ha több pénzt szánsz rá és meg tudsz venni fiatalabb példányokat, akkor mindenképpen vezérműláncosat vegyél (nekem is olyan van), mert azoknak tényleg csak olaj és üzemanyag kell. A vezérműszíjat elvileg 90 ezer km-ént vagy 6 évente cseréltetni kell. Ha azt cserélik, akkor nem marad ki görgő és a vízpumpa sem.
2013. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2.0-ás dízel felejtős, adagoló elviszi minden pénzedet. 1,7 d ISUZU motoros a tuti. Taposhatod neki, Klíma+dugig pakolva, legnagyobb tetőcsomagtartó 4 személy a tengerig + állandó klíma 5,5-6 l max / 100 km. 120km/h átlaggal. Városban 5-5,5
2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, csak Isuzu motorosat szabad venni.
2013. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Benzinesre gondoltam.


Köszi szépen a válaszokat!

2013. ápr. 1. 21:55
 10/17 anonim ***** válasza:
benzinesből 1,6-os nem annyira kedvelt, mint az 1,4-es. habár jól megy, de szeret enni.
2013. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!