Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell annyira érteni az...

Hogy kell annyira érteni az autókhoz, hogy bármilyen típust, évjáratot felismeri az ember?

Figyelt kérdés

Sok ismerős, meglát egy kocsi hátulját, és mondja, hogy 3as BMW E92...

Vagy Toyota Land Cruiser, 2004 körüli.


Most honnan értenek ennyire a kocsikhoz?

Egész nap az autós újságokat bújják?



2013. ápr. 2. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is felismerek bármit szinte. Már 5-6 éve szinte naponta felnézek valamelyik autós oldalra (totalcar.hu, vezess.hu, stb), utána olvasok régi autóknak is, nézem a hasznátautós oldalakat (mert kéne egy másik kocsi). Az évek során rögzül szinte minden márka és típus.
2013. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valamilyen autós magazint (akár netes, akár papíros) rendszeresen olvasol, vagy akár többet is, akkor ez egy idő után kialakul. Mert ha olvastál egy cikket egy autóról, akkor utána már nézed utcán is, hogy ja igen, erről olvastam. Aztán eljutsz egy idő után odáig, hogy ha látsz egy autót, amit még nem ismersz odamész megnézni, hogy milyen típus.
2013. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsi korom óta érdekelnek az autók,sokat foglalkozom velük. Újságok,tévé,és a valóság. Még sötétben is 90 %-ban felismerem őket a lámpájukról. Ha az embernek jó a megfigyelőképessége,kisujjból vágja a témát. A rendszámokkal is így vagyok,rengeteget tudok fejből,kié melyik,vagy milyen autóé.. Ösztönösen a rendszámokat nézem a kocsikon.. :)
2013. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisgyerekkorom óta érdekel a téma, szinte mindig az autókat figyeltem az utcán, hogy milyet szeretnék, ha majd felnövök (kb. hetente változott). Azóta már 3 igazi autóm is volt. Emellett több száz darabos autósújság gyűjteményem van, régi és új autókról egyaránt. Továbbá rendszeres olvasója, hozzászólója vagyok az ismertebb autósblogoknak, oldalaknak (Totalcar, vezess, belsőség, jdcs, hdsz...). Ja és autómodelleket is gyűjtök kb. 300db van már otthon, a vitrinjeimben és amit megveszek a gyűjteményembe, annak természetesen alaposan utánaolvasok. ;)

Ezek után szinte természetes, hogy szinte mindent felismerek az utcán, azt ami esetleg nem annak is gyorsan utánanézek, de ilyen kevés van hiszen még a japán belpiacot is kutattam, és az amerikait is :) Veteránban is otthon vagyok, gondot talán még a 20-30-as évek jelentenek. Még.

Szóval igen: Autob*zi vagyok :D

25/f

2013. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!