Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szégyen ha az ember megbukik...

Szégyen ha az ember megbukik a legelső forgalmi vizsgán 15 perc alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon izgultam kezem lábam remegett és csúnyán benéztem egy jelzőlámpát. Az oktató fékezett és közölték a rossz hírt.Őszintén szólva most már nem bízok abban hogy sikerül legközelebb mert nagyon izgulós típus vagyok. A legrendesebb elnököt fogtam ki a legjobb útvonalat húztam és végem lett. Most el vagyok keseredve rendesen

2013. febr. 13. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
eléggé
2013. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
még egyszer talán érdemes megpróbálni
2013. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem miért lene az nem volt szerencséd és kész mondjuk mifelénk amúgy se tartott a leghosszabb kőr is 35 perces volt szóval nálunk az már fél út .De az márn rég volt mikor én vizsgáztam azóta lehet hogy erre is más.

De mért szégyen rajtad kívűl még sokan buknak meg elsőre

2013. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj.Állj hozzá úgy,hogy a legjobb tudásod szerint megcsinálod, aztán lesz, ami lesz. Ne az izgulás miatt rontsd el!
2013. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
nem kell feladni és akkor sikerűl is emiat ne csüggedj kitartás ha jól tudom 5 ször lehet próbálkozni utána meg szigorítot vizsgára lehet még menni
2013. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
verheted a fejed a falba miatta, még segítek is, ilyen alapvető dolgon elszúrni. mi lett vna ha az oktató nem fékez be, és összetöröd az oktató autót? figyelj oda mindenre, amugy is a tanulóautóba nagyon kell forgatni a fejed, mindenhova ahova nézel, a lámpára folyamatossan pillantgatni kell ahogy közelíted, a tükröket ne felejtsd el, azt is szigorúan veszik, ne szúrd el legközelebb ilyen apróságon. egy vizsgadíj elég sok benzinre elegendő, inkább majd tankolj belőle mint h ilyenekre költsd :)
2013. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki... Van olyan ismerősöm, aki az első 3 percben megpadkázott, bukott... Ezekből az esetekből kell tanulni, és nyugodtan, higgadtan nekimenni még egyszer!
2013. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
En is ilyen izgulos vagyok.En is megbukatam elsore mondjuk fel ora utan mert beparkoltam egy kapubejaroba...:( aztan a kovetkezo vizsga elott vettem be par magne B6-t es siman atmentem nem is voltam ideges.
2013. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Tudom miről beszélsz...

Én 4. mentem át...

Gyakorlás közben mindig jól ment a vezetés, nem kellett plusz órát se vennem egyből mehettem vizsgázni. Elsőnek én is elnéztem egy táblát (a túlzott magabiztosságtól)...

Másodjára azért húztak meg mert tele zöldnél jött szembe egy gyerek meg egy nő biciklivel szépen gurulok be egyesbe az út közepéig a gyerek rendesen átjön a nő leteszi a lábát, mondom akkor én megyek. Erre megbuktattak, hogy én miért nem intettem neki hogy legyen már szíves és tolja már át azt a **** p*csáját? Ezt kicsit igazságtalannak éreztem...

Ennél már csak a 3. bukásom volt lehozóbb.... amikor azért buktattak meg túl kicsi oldal távolságot tartottam a kikerülendő járműveknél... semmi több nem volt...

Ezek így azért elég lehozók voltak. Főleg úgy, hogy közben mindegyik vizsgabiztos elmondta hogy milyen jól kezelem a kocsit és és milyen tehetséges vagyok és stbstb még is megbuktattak... 3x

4.re már átengedtek, de már úgy mentem oda hogy na most mibe kötnek bele?

Fel a fejjel! Azért remélem te nem jársz így!:)

2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
az én egyetlen bukásom az első oktatómnál annyira féltete a kocsit hogy ne menjek bele egy gödőrbe félre rántotta a kormányt a járdára és ezért buktam meg mondom ez sík hülye na és persze szerinte még én voltam a hibás de a vizsgabiztos is igen furán nézte azt az oktatómat a másik oktatóhoz átmentem annál márn semmilen gond nem volt
2013. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!