Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 1.4 2002-es!...

Anikó és Tamás kérdése:

Ford focus 1.4 2002-es! Találkozott már valaki hasonló hibával?

Figyelt kérdés
Ford focus 1.4 2002-es autómon két hete világit a motorkontroll lámpa és elment az ereje, valamint olyan mintha fals levegőt szívna mikor gázt adok. Gyertyát már kicseréltem, de semmi változás. Egyébként könnyen beindul, de nehezen pörög fel a motor és mikor emelkedőn megyek akkor nagyon lassul. Alapjáraton pedig picit rázkódik. Volt valakinek esetleg hasonló problémája?
2013. ápr. 2. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki kéne olvasni/olvastatni a hibakódot, aztán az alapján kell elindulni valamerre. Ha gondolod írd ide hogy mi volt a hibakód, mert nem minden esetben az a hibás alkatrész amit ír a gép...
2013. ápr. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9318 volt a hibakód,ami alacsony üzemi feszültségre utal...Kicseréltem már az aksit is,de semmi változás..Az a helyzet,hogy kint élünk Ausztriában,nagyon ritkán járunk haza,itt pedig hatalmas összegeket kérnek a szolgáltatásokért,ezért próbálok előbb érdeklődni mi lehet a gond....
2013. ápr. 3. 07:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Multiméterrel rá kéne mérni az aksira alapjáraton és emelt fordulatnál is. Ha olyan 14 Volt felett van, akkor a generátorral nincs gond.

Az aksi és a gyertyák cseréje felesleges volt szerintem...


Neten rákerestem, több helyen is írták hogy ezek a kiolvasható hibakódok nemigen megbízhatók. Esetleg szakszervízbe el kéne vinni rádugni egy rendes gépre.

2013. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,muszáj lesz sajna...Az aksi meg a gyertyák is már nagyon régiek voltak,ez még tűrhető áron volt :)
2013. ápr. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!