Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kigyulladt az autóban az Air...

Kigyulladt az autóban az Air bag vissza jelző lámpa. (Audi a4-es 95-ös,1.6 benzines. Valaki esetleg tudja hogy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is! :)
2013. ápr. 6. 15:43
 1/9 anonim válasza:
7%
Az air bag magyarul légzsákot jelent.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most ez komoly? hülye nem vagyok.én is tudom hogy mit jelent!!! miért gyulladt ki? mi az oka? mi hibásodott meg? én arra lennék kíváncsi!
2013. ápr. 6. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

A leggyakoribb hiba az, hogy a kormánynál az átvezető spirál eltörik és megszakad a szál benne. Akkusaru le, kormánylégzsák le, csatlakozó szét és megmérheted egy multiméterrel a kábelt.

Ha van benne oldallégzsák akkor annak is szétmehetett a csatlakozója az ülés alatt.

2013. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönnöm szépen a választ! azt esetleg meg tudod mondani hogy hogyan kell leszedni a kormánylégzsákot? Üdvözlettel Róbert.
2013. ápr. 7. 13:03
 5/9 A kérdező kommentje:
am oldallégzsák nincs benne.
2013. ápr. 7. 13:04
 6/9 anonim válasza:
36%
Ha nem vagy hülye tudhatnád hogy el kéne vinni autószerelőhöz aki ért hozzá, nem pedig otthon javítgatni.
2013. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Anyád jól van köcsög??? mi közöd van hozzá hogy én mit csinálok!
2013. ápr. 7. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
Lehet hogy lapos a bal hátsó kereked.
2014. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2022. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!