Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok?

Milyen motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Csak sport motorban gondolkodom, minimum 600 as (Pl GSXR,ninja,yzf,cbr) a keret 700,000ft
2013. ápr. 6. 17:02
 1/2 A kérdező kommentje:
1M -om van összesen csak ugyebár 100 as lessz az átt írás,és 200 at szánok ruhára................
2013. ápr. 6. 17:05
 2/2 smitwesson ***** válasza:

Nálam van egy eladó ETZ, de ez most talán nem idevaló szöveg...

Látom japán technikában gondolkozol! Én Honda párti vagyok mert azk eléggé kezesek és aránylag strapabíróak. Talán CBR 600f. Viszont azt mondják, hogy az olaszok már akkor motort terveztek mikor a japcsik még az erdőben kardoztak, tehát a motor az olasz! Ducati!!! De szeintem a motor akkor is japán! GSXR Na ez jó. Egyszer le is dobot a hátáról! hát végülis nem tudom! A yamaha az meg tutijó, de (inkább látnám a hugomat egy négerrel mint az öcsémet egy yamahán!) ezt a harcot neked kell megvívni!

2013. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!