Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem mindig indul az aútóm. Az...

Nem mindig indul az aútóm. Az egyik kulcsal megy a másikkal nem mindig, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Olyan is van hogy a 3 hengerböl 1 vagy 2 henger indul el.

Dizel aútó!


2013. ápr. 7. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:

aútó = autó

kulcsal = kulccsal

hengerböl = hengerből


Ha egyik kulccsal megy a másikkal nem az lehet azért, mert lemerült a kulcsban az elem és az immobiliser ezért blokkol.


A hengereknek valószínűleg más a bajuk.

2013. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Centrál záras.Nincs elem.

Ha meleg a motor,99 % indul minden henger.

2013. ápr. 7. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:

"Centrál záras.Nincs elem. "


????????????????????????????????????


Nézz utána mi az az immobiliser. Semmi köze a zárhoz.

2013. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én motorom is ezt csinálja, kétpólusú gyertyák voltak benne, de már régiek voltak, és lecseréltem őket 1 pólusúra mert azt mondták hogy ez is ugyanolyan jó, és még olcsóbb is, a motor hobbi motor tehát hétvégente vagy havonta van beindítva, és ilyenkor mikor hideg van akkor 1-2 henger szokott beindulni a 4 hengerből, és ahogyan melegszik a motor elkezd durrangatni a kipufogó és egyre jobb kezd lenni a hangja mert elkezdenek elindulni a hengerek, ez azért lehet mert ritkán van beindítva, hideg van, és lecseréltem a gyertyákat, az előző kétpólusú gyertyákkal sosem volt ilyen! de 2-3 percen belül beszokott indulni mindegyik henger akármilyen hideg van! neked is valószínűleg a gyertyákkal van baj! jaaaa bocss dízelben nincs gyertya.... XD bocs, akkor nem tudom hogy mi lehet a kocsiddal!
2013. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és tuti nem a kulcstól függ ez!
2013. ápr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A másikkal nem is teker az önindító, vagy csak nem indul be? Abban igaza van az ellőtem írónak, hogy lehet immobolezer baj, de nincs köze az elemhez mert az immonak nem kell táp! Olyan meg biztos nincs hogy csak 1 henger megy a háromból! 3 hengeres motornál minimum 2 hengernek mennie kell, hogy járjon a motor! Szerintem izzítógyertya probléma lessz a gond! Mert ha meleg a motor akkor már nem is biztos hogy izzít, és olyankor már indul!
2013. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tehát erröl az aútórol van szó.HYUNDAI GETZ 1.5 CRDi GL Cool TB-GETZ.

Hidegen szinte mindig indul.PL. ha az aútó orra lefele ál 20-30 cm-el akkor se indul el melegen se mind a három henger.Izzitó gyertya van cserélve,kb.2000 km.ment.A müszer se mutat ki semmi hibát.Én is az imobilizerre gyanakszom a kulcs cserék miatt.

2013. ápr. 7. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy még belevegősödik a gázolaj rendszer! De ezt már add át szerelőnek mert ez szerintem már magasnyomású rendszeres!
2013. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszont a két hibának nincs köze egymáshoz! Az immo miatt nem szokott 2 hngerezni!
2013. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!