Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van akkor ha én 40 db...

Mi van akkor ha én 40 db parkolójegyet kiteszek az autómba? Persze ebből csak egy lesz érvényes vagy egy se :D Van erre valamilyen szabály, lehet belőle problémám?

Figyelt kérdés
[link]

2013. ápr. 7. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem büntethet meg, elvégre ott van közte a jó is.
2013. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amíg "jól látható helyen" van kirakva (vagyis nem takarják egymást a jegyek) addig semmi sem tiltja.
2013. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tudod a parkoló-ellenőri feladat is egy munkahely ... szívathatod vele, ha neked ez jólesik ... ha közte van az érvényes, akkor nem kapsz semmit
2013. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak magadnak csinálsz plusz feladatot: biztos van valami szabály hogy jól láthatóan kell kitenni a jegyet, de ha nem látható gondolom be kell mutatni az irodában némi kezelési költséget befizetsz és mehetsz, a parkolóőr biztos lefényképezi bizonyítékként hogy nem volt egyértelmű a jegy láthatósága és megbüntet, te meg mehetsz intézkedni.
2013. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

AZtán majd nem kell csodálkozni, amikor az érvényes jegy lejárta után 5:01-el már teszi is rá a pótdíjat, hiába jelensz meg fél percen belül egy jó jeggyel. Meg persze mire beérsz az ügyfélszolgálatra, már tudni fognak rólad, és felültetnek a bürökratikus sz*pórollerra.


[link]

Az egyik parkolási társaság oldalán ez a kép a "sok jegy, de egyik sem érvényes" felirattal szerepelt.


Ha megbüntetnek, fotó készül. Ettől kezdve neked kell igazolni, hogy volt érvényes jegyed, amit személyesen az ügyfélszolgálaton tehetsz meg, természetes fizetve a parkolásért. Ha sokat púposkodsz, hidd el lesz ráérő parkolóőr, aki az ügyfélszolgálatnál is stopperral fogja nézni a türelmi idő lejártát. Annak meg vannak módjai, hogy véletlenül se érj ki időben.


Olyan leszel mint a viccbeli vadász a medvével, biztos ismered: "Vadász, vadász, szerintem te sz...ni jársz ide"

2013. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ha közte van a jó, nem büntethet meg"


OK, de mi van, ha nem veszi észre? Vagy csak felidegesíted és azt állítja, nem vette észre. Megkapod a csomagot aztán meg bemehetsz a központba, hogy visszavonják a büntetést. Esetleg levelezéssel el tudod intézni, de az is csak macera.

2013. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bécsben ezt megoldották. Amikor kint dolgoztunk, akkor tudtam meg. Egyszerre legfeljebb 3 db cetli lehet az ablakban. Ha több van, akkor nincs nagyítóval érvényes cetli keresés, hanem bünti...
2013. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!