Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lesz valami baja a kocsimnak,...

Lesz valami baja a kocsimnak, ha benne hagyok péntekig kb 400 kiló cuccot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ha nem mégy a kocsival és csak áll a garázsban csak menet közben ártalmas neki mert nagyon terhelve van a kocsi futóműve :)
2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát súrlódott a kipufogó, ahogy jöttem, de tovább kell vinnem 50 kmre
2013. ápr. 8. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:
ez mind a csomagtartóban van? Én kipakolnám. Borzasztóan túl van terhelve a hátsó futómű..
2013. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább valamennyit rakj ki belőle. A rugóknak nem használ. Lehet, hogy nem most törik el de elfáradhat.
2013. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehajtottam a hátsó üléseket, de annyi cucc van, hogy az anyósülés is televan, meg a szélvédőig elér... 50 nm laminált padló, szegélylécek, alátét fólia, sajnos ez egy 3 ajtós régi kis kocsi, de próbálok rá vigyázni, nem gondoltam, hogy ilyen sok lesz a padló, amit vinnem kell, péntekig nem is érek rá ránézni a kocsira sajnos. Eddig jöttem vele így 25 kmet.
2013. ápr. 8. 22:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább egy részét szedd ki, vagy pedig kapd elő az emelőt, emeld fel, majd tégla vagy valami alá. Legalább akkor nem a futómű kap ekkora terhelést. 3 ajtós autónak ez bőven meghaladja az egészséges össztömegét. Ha így közlekedsz vele és igazoltat a rendőr, még simán meg is büntethet ezért.
2013. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, ha van rendes emelő kéznél, akkor bakold ki a karosszériát, ne a kerekekre menjen az összes terhelés. Így nem lesz semmi baja a kocsinak.
2013. ápr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jót nem tesz neki, de pár napot ki kellene bírnia károsodás nélkül.

Én egyszer több tíz négyzetméternyi csempét, padlólapot vittem személyautóval. Mindenhova raktam, hogy elosszam a súlyt és csak 3-4 km-re kellett vinnem. De szegény autó a földön húzta a gumi sárvédőket.

2013. ápr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!