Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bukósisak 50ccm-es robogóra...

A bukósisak 50ccm-es robogóra kötelező Angliában?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 20:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De külön is megcsináltam annó a segédmotorra, akkor is kell? Na ez kezd egyre bonyolultabb lenni! :)
2013. ápr. 11. 10:12
 12/17 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb ha lecseréled a jogsidat angolra és megnézed milyen kategóriákat pecsételnek bele.

Kapni fogsz egy P-t ami a segédmotor és azzal vezethetsz max 50ccm-et és vihetsz utast is. Ha utast akarsz vinni akkor mindenképpen cseréld le a jogsidat, mert a magyar segédmotoros jogsival nem vihetsz utast.


Én a helyedben azért csinálnék egy CBT-t és akkor mehetnél 125ccm es motorral is.

2013. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Eloszor is, az 50 ccm-s robival kb. 2 napig leszel boldog, aztan szembe jon az elso igazi emelkedo...


Masodszor pedig a bukosisakon pont addig gondolkozol, mig majd beledmegy valaki aki eppen akkor tette le a telefont vagy kuldott el egy sms-t vezetes kozben, te meg leesel a motorrol es bevered a fejed, amibol semmi nem lett volna, ha lett volna rajtad bukosisak, de olyan k*b*sz*tt k*rva kenyelmesen kell lennie mindenkinek, meg annyira "k*rva sok penzt" kell elkolteni a bukosisakra, hogy inkabb nem veszi meg egyik havasi gyopar sem, hagy oruljon bele az apja, anyja, testverei, gyerekei es baratai az elvesztesebe, amikor 30-al leesett a robogorol es lefejelte a k*rv* jardaszegelyt elet. Legyen mar fantazaiatok emberek, ne ugy vezessetek, hogy ugyse lesz semmi, mert qrv*ra barmi megtortenhet.


VEGYEL BUKOSISAKOT MERT MEGMENTHETI AZ ELETED B*ZDM*G!

2013. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kérdés az volt, hogy kötelező-e. Meg lett válaszolva, kész. Nem kell belemagyarázni mindent. Hordani fogja mert kötelező, és kész.
2013. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves 13. hozzászóló!

Húú! Ezt jól meg kaptam! :)

De azért köszönöm, hogy aggódsz értem és bevallom igazad van! Remélem nem történt semmi a családodban ami miatt kiváltottam ezt belőled!


4 ütemű mocit veszek, nem lesz gond az emelkedő, nincs is erre emelkedő nagyon egyébként.. Melóhoz kell, tökéletes lesz! A lényeg, hogy keveset egyen és ez a 4ütemű amit kinéztem, pont megfelel a 2 literes fogyasztással!


Nekem az a lényeg, hogy keveset egyen, mert sokat kell fordulnom egy raktárba nap mint nap! És az autó nem jó erre a célra, mert dugóban eléggé sokat eszik.. 9 litert is akár.. és az idő is pénz! :)

2013. ápr. 12. 12:13
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem 11-et eszik a Citroen c3 Londonban. :(

Merre motorozol Angliában?

2013. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Readingben fogok majd, egyenlőre még motor vásárlás előtt állok, holnap megyek át Londonba megnézni egy boltban a robogókat!


500-ért néztem ki egyet + 85 a szállítás, ha kérem Readingbe, 70-el megy maximum, nyilván a bejáratás után! Teljesen új, 1 év garival! (Bár törvényileg, ha gond lenne akkor 2-őt kötelesek adni rá!) :)


Csak azt nem tudom, hogy még mik vannak a biztosításon és a road taxon kívül!


Lehet mivel új, még rendszáma se lesz, és ezeket el kell majd intéznem és ezek is plusz költségek! De majd rákérdezek, hogy megy itt az új robogó vásárlás! De ha van infó, akkor szívesen fogadom természetesen itt is! :)

2013. ápr. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!