Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xsara picasso 2. 0 HDI digitkl...

Xsara picasso 2. 0 HDI digitklíma? érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
nekünk ez tetszik, viszont nagyon vegyes véleményeket hallottunk róla és nem tudom érdemes lenne-e megvenni.
2013. ápr. 10. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tuti jönnek mindjárt, hogy franciát ne vegyél, mert sz@r, és dízelt se, mert az is sz@r.

Benzinest vegyél, németet, és főleg fosvágent, mert azok sosem romlanak el. Minden hasonló kérdésnél ez a válasz.


Én meg azt mondom, hogy ha tetszik, és jó állapotút találsz nyugodtan vedd meg!

2013. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

SOHA TÖBBET!!!!


Én megvettem, mert a feleségemnek tetszett. De hogy egy autó ennyire megbízhatatlan legyen és a szervizelése ennyire drága legyen.


Soha...


A fogyasztása remek (6.3-6.6 liter). (A HDI tudtommal egy japán license, amit megvettek).


De már hozott haza tréler Ausztriabol.

Tegnap 300 EUR-ot hagytam ott. Es a jovo heten meg kb 120-170 e lesz a javittatas. (Most éppen öninditó, gyújtáskapcsoló beégett. A klímat eddig max 2 hetig tudtam elvezni.) Egy sima iranyjelzo kontakt problemat nem lehet javittatni, mert műanyag az egesz. Vedd meg kompletten az utangyartottat 70eFt-ert. A gyari 100 folott.


Akkor vegyel, ha 2 kocsitok van, es a parod max a faluban rohangal vele. Es nem gond, ha lerohad.

2013. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy 8-10 éves autót, nem biztos, hogy a gyártót kéne szidni, ha szar.
2013. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

En csak leirtam a velemenyemet. En soha tobbet nem veszek.

De lehet, hogy csak az en autom tisztel meg engem.


(Ami azota tortent: Szilent csak lengokarral egyutt cserelheto. 35e Ft. Onindito szar volt, bar tavaly vettem mar egyet! 30e Ft. Es meg valami szarsag a generatornal 30 e Ft. Ugyhogy holnap ujra 99.200 Ft-tal megyek a szerelohoz.)


A klimahoz meg nem is nyultak. Olajcsere is meg egy 20-as. De az mindenhol van.


(

Osszehasonlitasi alap. Amim idaig volt:

Nissan Sunny,

Mitsubishi Space Runner,

Seat Toledo,

Citroen Xsara Picasso,

most meg egy Opel Zafira.

)

2013. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A klímajavítás is mellbe tudja vágni az embert rendesen. Manuális klímámat 58-ért javították 3 héttel ezelőtt.
2013. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!