Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kihoztam a robogóm, de nem...

Kihoztam a robogóm, de nem indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sajnos egész téleg állt (mélygarázsban), az akksit kivettem és fel is töltöttem. Gyújtás van, olaj, meg benzin is, de mégsem indul be. Mikre kell ilyenkor figyelni? Mi lehet a megoldás? Egyébként Aprilia Habana (Mojito) 50-es.

2013. ápr. 11. 09:04
1 2
 11/11 963kto válasza:
Tudom jó későn írok, de most lett nekem is egy mojitóm. Sajna tényleg az a helyzet, hogy ha nincs rendszeresen indítva, annyira kiszárad a karbi, hogy rugdosni kell. Ha leveszed a burkolatot és benézel a tankhoz, láthatod, hogy a tankból felülről nyomja egy kis pumpa a karbi felé a cuccot. Rugdosásnál sajnos olyan keveset forog, hogy az nem elég. Én ekkor egyszerűen ide egy fecskendőből nyomok be 20 ml benzint, eddig többször is egy rugásra indult.
2015. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!