Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet két részletben csinálni...

Lehet két részletben csinálni a jogsit? Akkor csak az elméleti részt kell kifizetnem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogy lehet-e azt nem tudom, de azt tudom, hogy nem tiltja semmi.

Én épp így jártam. Mire mehettem volna rutinra gyakorolni, már kezdődött a suli, ami nem is lenne gond, csak a 150 km-es távolság :) 3 év elévülési idő van asszem ilyenkor.

2010. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sikeres kresz vizsgától számított 2 éven belül kell megcsinálnod. A részletfizetést az autóiskolában kérdezd meg. (nekem vizsga előtt kellett mindig rendezni az aktuális tandíjat)
2010. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
amikor én csináltam a jogsit(A1) és elértem a forgalmi gyakorlásokhoz akkor csatlakozott hozzám egy srác neki már akkor fél éve megvolt az elsősegély a kressz meg a rutin...bár nem hinném,hogy ebben a motorjogsi és a kocsi különbözne...
2010. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Persze, én is így csináltam. Egy év telt el az elmélet és a vezetés között. Sajnos nem volt jó, mert elfelejtettem egy pár dolgot és csak 3x-ra mentem át. De egy életre megjegyeztem, hogy a zebra előtt a kétsávos úton ha lelassítanak mellettem nekem is le kell, arról nem is beszélve, ha megállnak vagy épp ott parkol valaki szabálytalanul, nekem is meg kell állnom. Gyalogosként tapasztalom, hogy elég sok autós nem ismeri ezt a szabályt.......pedig tényleg logikus...
2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 S.Ági válasza:
Szia!Én is ugy tudom,hogy elöször befizeted és megcsinálod az elméleti részét,vagyis a kresz vizsgát,meg az alkalmasságit a dokinál,utánna két éven belül kell a többit.Addig a sikeres kresz vizsga érvényben van! Sok sikert!
2010. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de két év után lejár a sikeres vizsga, és kezdheted elölről.
2010. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!