Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy új suzuki...

Szerintetek egy új suzuki swiftet ( nem a legújabb), vagy egy golf4-est érdemesebb megvenni? Bármilyen véleményt szívesen várok. Esetleg fenntartási költségeket ha valaki letudná írni az jó lenne.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát a Golf sokkal jobb autó, de egy autó minél jobb, annál drágább fenntartani. Tehát a Suzuki fenntartása olcsóbb, ha ez számit.
2013. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kimondottan német márka rajongó akkor aswift ugyanis pl ha van rá 800.000-1 milliód egy swiftből meg veszel egy 5-6 évest alacsony km futással ezzel szemben a 4 golfból egy 10 évest tudól venni ugyan ennyi pénzért ami jó állapotban is van.Kategóriába nézve mindegy mert tökre egy kategória mind akettő kicsi és takarékos autó afogyasztást tekintve .Mint ahogy az ellöttem lévő is írta asuzukit olcsóbb fentartani mármint az alkatrészek terén :)

Példáúl hogy össze tud hasonlítani évjárat és futot km majd döntsd el hogy melyik kell :)


itt egy pár 4 golf

[link]


[link]


[link]



És egy pár swift

[link]


[link]

2013. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarom lefikázni a 4-es golfot de úgy olvasgattam itt a gyakorin hogy a golfok közül ez a legrosszabbul sikerült verzió. Hogy ennek a pletykának van-e alapja azt nemtudom.
2013. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
fenntartás számít igazabol szoval swift lesz ebből, viszont ez a 150 ezer km nem sok egy kicsit? Meg swiftnel vásárlásnal miket érdemes nézni? Milyen típushibak vannak amire figyelni kene?
2013. ápr. 12. 15:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Évi 1ezer km-el számolhatsz nyugodtan.20ezerig még oké,de ha már felette használta,akkor gondolkozz egy picit el rajta.Amúgy az állapot is sokat számít,nem csak a km.:)
2013. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nem sok az a 150.000 még legalább annyit kibír a motorja ha nem többet :)

Azokat csak példának írtam amit hírtelen találtam vannak kevesebb km futottak is

[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
**** Évi 15ezer km-el számolhatsz nyugodtan.20ezerig még oké,de ha már felette használta,akkor gondolkozz egy picit el rajta.Amúgy az állapot is sokat számít,nem csak a km.:)
2013. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És vásárlaskor mikre érdemes figyelni a swiftnel?
2013. ápr. 12. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban 150.000 km van benne, az nagyon jó, mert lehet 2x ennyi van benne.


Egyébként figyeld vásárláskor, mennyire kopott a kormány, oedálok, ülések, stb, mert ha kopott, azt jelenti, hogy sok a kilóméter benne. Gondolom benzinest akarsz venni, azoknál nem szokott komoly probléma lenni, főleg a Suzukikkal, a Golfoknál a benzineseknek annyi a hátrányuk, hogy kicsit nagy az étvágyuk.

2013. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy nézegettem swifteket es volt pár elég alacsony 50-60000es km-el, ezeknel nagy az esélye,h vissza porgettek őket? Es ezt sehogy se lehet kiküszöbölni?köszi az eddigi válaszokat!
2013. ápr. 12. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!