Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvett Jogosítvány. Meddig...

Elvett Jogosítvány. Meddig tart a vérvizsgálat?

Figyelt kérdés

Üdv

Elvették a jogosítványom rendőri intézkedés során.

Vérvételen voltam.

Mikor várható a véreredmény elkészülése? Már 4,5 hónapja várok!


2013. ápr. 13. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha elvették, akkor oka volt. Remélem épp elég nyomós ahhoz, hogy ne kapd vissza!
2013. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem december végén vették el,ha jól emlékszem februárban már kiküldtek egy levelet,bementem a rendőrségre,és meg is tudtam mi lett az eredmény.4.5hónap az sok szerintem.
2013. ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltiltottak,valószínű,hogy bírósági ügy lesz belőle.Főleg,ha 8 ezrelék fölötti értéket állapítottak meg,ezt-gondolom-a helyszíni szondáztatás alkalmával közölték.Tudni kéne a mért értéket!!!
2013. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elsző hozzászóló...

Jaj de okos vagy már. Remélem egy, józan de épp sminkelő szőke nő GÁZOL HALÁLRA! Aztán majd elgondolkozol ki ne kapja vissza...

Semmit nem tudsz de véleményt nyilvánítasz, a kérdéshez meg közöd sincs.



TÖBBIEKNEK KÖSZÖNÖM.

Nem alkohol volt ezért nem tudni semmilyen értéket... pár nappal előtte volt marihuána és a gyorsteszt ugye hetekig visszamenőleg kimutatja hiába hogy több napja volt mégis azt hitték ugy vezettem hogy beszívva... vérvétel megvotl azonnal gondoltam meglesz párhónapon belül tök üres lesz és vissza is kapom... de kezdek türelmetlen lenni mert nicsn még eredmény és végül is OK NÉLKÜL van elvéve a jogsim.

2013. ápr. 13. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha drogoztál, akkor még inkább úgy kell neked! Már eleve az illegális, hogy szívtad, vagy mit csináltál azzal a retekkel. Ne háborogjál, remélem nem fogod visszakapni!
2013. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
XD De bírom az ilyen álszent nyomorékokat.
2013. ápr. 13. 18:51
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nos, a vérvétel eredménye már órák múlva elkészül (főként, hogy a vér,mint olyan romlandó), az ügyed bizonyára már a szabálysértési előadónál van, és ott szokott hónapokig elülni a dolog!
2013. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hm hát igen ez az hogy romlandó...

De mit ülnek rajta hónapokig amikor nincs mit találni a vérben?

De ha még találtak is akkor is vegyék el fél évre vagy valami de mit kell rajta 4 hónapot ülni ?

2013. ápr. 14. 11:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Zaklasd a lakóhelyed szerinti illetékes szabálysértési előadót a rendőrségen!
2013. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Megvolt. Azt mondták még kb 2 hét. A véreredmény megvan már a szakértőnél van.


Utánképzésről tudtok valamit? Fél év vagy annál több időre elvett jogsinál kötelező elvileg...

2013. ápr. 15. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!