Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totálisan összeomlottam! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totálisan összeomlottam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki nagyon tetszett, de aztán úgy tűnt, hogy érdeklődik irántam. Ezért én beleszerettem. Egész végig csak rá gondoltam. Annyira szerettem! Amikor eszembe jutott, a szívem hirtelen óriásit dobbant és éreztem, hogy ez a szerelem...És az egyik legjobb barátom megkérdezte tőle, hogy tetszek e neki, de azt mondta, hogy nem, mert csak barátként tekint rám... :S Vége az életemnek. Mit tegyek?

16/L


2010. szept. 11. 19:49
1 2
 1/11 klon ***** válasza:
100%
NE HOGY FELAKASZD MAGAD!!!Annyit nem ér a dolog!
2010. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 klon ***** válasza:
NÉZZ MÁS PASI UTÁN! ;)
2010. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
olyan rossz, nem lehetne egy kicsit több köztünk??, hisz azt mondta, hogy mindig barátként tekintett rám, közbe volt szerelmes belém, mert a legjobb barátja mondta.
2010. szept. 11. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb ha te kérdeznéd meg? Valószínű a "barátod" ferdíti a dolgot, ha pedig mégse jön össze akkor sincs semmi ....
2010. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha innen-onnan mást hallsz, miért nem kérdezed meg inkább tőle? Egy próbát megér... ha meg nem, ne bánkódj, találsz mást.


Tudom, kivülről egyszerű, de hidd el, ez a legjobb amit tehetsz!

2010. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szard mar le, 16 eves vagy. Akkoriban teljesen odavoltam egy csajert, nem jott ossze. Meg mindig beszelunk, kozben rajottem, hogy csak ra akartam ugrani parszor, aztan csa.


Te nem beleszerettel, csak bejon. Nyugi, elmulik.

2010. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

De jó,h egyes fruskáknak ez a legnagyobb bajuk. Engem több éves kapcsolatból pakoltak ki úgy, h még mindig szerettem.Nem haltam bele.

Tanulással töltenéd inkább az idődet......

2010. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátodnak miért árulná el hogy mit érez irántad.Számtalan oka lehetett hogy nem kötötte az orrára.Például: semmi köze hozzá.

Csak arra figyelj amit neked mond.Csak arra figyelj ahogy rád néz.A szerelem nem bújik el túl mélyre,és sokszor leleplezi magát.Mutasd ki hogy szereted.

2010. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az Mercédesz, akkor menj oda a fiúhoz, mert nagyon is bejössz neki :D


Ha nem, akkor azt tanácsolom ne barátokat használj közvetítőnek, hanem te magad beszélj vele erről.

2010. szept. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez szar, de természetes, néha szopóágon is kell lenni. Nincs vége az életednek, fél év múlva röhögni fogsz ezen. Két év múlva meg el se fogod hinni majd, hogy hogy lehettél ilyen kis hogyhíjják.

Fel a fejjel, minden nap könnyebb lesz egy kicsivel.

Ne fossál és ne sajnáltasd magad.

2010. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!