Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson51 gyújtáskapcsolóját...

Rlevente kérdése:

Simson51 gyújtáskapcsolóját kötöttem a rajz alapján. A baj, hogy nem áll le a 0 sem, és a 3 fokozaton sem. Amit még kérdeznék, nem volt benne fesz. Szab. csak egy egyenirányitó. Ez igy normális hogy nincs benne? Ez lehet hiba amiért nem áll le?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A hiba az, hogy a megszakítótól jövő vezetéket (A trafótól is lekötheted) a gyújtáskapcsolónak testre kell zárnia 0 és 3 állásban. A gyújtáskapcsoló 31-es lábát rá kell kötni a vázra (testre), különben nem működik...
2013. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van,hallgas az első komentre!
2013. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megpróbálom
2013. ápr. 17. 16:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem az a láb testen van. Van valami más ötletetek?
2013. ápr. 17. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
A megszakítótól jövő vezetéket rádugtad a 2-es lábra a gy. kapcsolón?
2013. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen rá. Az egyik szál ami megy a 2-re a megszakitótól, a másik szál a trafótól megy rá. a testje is jó, megnéztem már azt is. Egyszerűen már nem jövök rá, hol lehet a hiba.
2013. ápr. 18. 07:39
 7/8 anonim ***** válasza:

No és a kapcsolót megmérted már?

A megszakítótól jövő vezetéket ha letesteled, akkor leáll?

2013. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitségeteket,megoldodott, rossz volt a gyári új gy.kapcsoló.
2013. ápr. 25. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!