Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye a BMW...

Kinek mi a véleménye a BMW E34 525i-ről?

Figyelt kérdés
Kinek jön be, és miért? Jó autó vagy sem?
2013. ápr. 16. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van tankolni való pénzed akkor jó.

Nekem a hátam közepére sem kellene.

2013. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autó, gyönyörű hangja van, a teljesitményéhez képest nem is fogyaszt sokat.
2013. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 smitwesson ***** válasza:
nekem is nagyon tetszenek, csak sajnos típushibája, hogy nem működik egyiknek se az indexe és már új kora óta...sajnos... de a merkáknak se. De az 525i az jó döntés.
2013. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb kiállása van az E34-nek, mint az E39-nek. Egy szép E34-nek sajnos 7 jegyű árcédulája van már. :/
2013. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, tényleg, én is néztem, és már felfele megy az áruk, nem lefele.
2013. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sikerül találnod egy megkíméltet, akkor sok örömödet fogod benne lelni. Én egyszer majdnem vettem egy pöpec állapotút, de a magas regadó miatt nagyon drága lett volna. Nagyon jól összerakott autók, talán az utolsó igazi BMW. Ajánlott a 24 szelepes motorral venni, ha jól tudom, Vanosos is volt belőle, aminek valamivel nagyobb az alacsony fordulati nyomatéka. Ezek elég megbízható motorok, de nem kell elsöprő erőre számítani, mert nagy és nehéz autók ezek.
2013. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom, nem vagyok egyedül! :D Nekem is bejön a gép! :D
2013. ápr. 20. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!