Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen bukósisakot tudnátok...

Mumus90 kérdése:

Milyen bukósisakot tudnátok ajánlani 20-40e Ft között?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bukósisak vásárlás előtt állok és szeretném a tanácsotokat kérni, hogy túraenduro illetve sporttúra motorokra milyen új bukót tudnátok ajánlani 20-40e Ft között. Jelenleg az LS2 márkájú zárt bukók vannak jól csengően ebben a kategóriában esetleg ezzel tapasztalat valakinek?
2013. ápr. 17. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
MT Thunder?
2013. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rendeltem a netről egy LS2 Scape-et, annak levehető (nem felhajtható!) az állrésze. A mérete nem stimmelt baromira M-est hordok de ebből szerintem simán kellett volna XXL-es, mondjuk méret eltérés előfordulhat persze. Fotón jól nézett ki élőben nem annyira, felvettem azért, de úgy meg érdekes volt, mint ahogy egy tesztben is írták, még egy csomót kellett rajta nyomnom hogy rendesen rámenjen a fejemre, valahogy belül szar a kiképzése vagy nem tudom. Visszaküldtem és vettem egy IXS márkájú sisakot a Yamahánál, az frankó. Nyitott homlokszellőzéses, 25000 Ft volt. jellemzően a Yamaha árulja, svájci márka (nyilván persze kínában gyártják), vannak jó zárt sisakjaik is.
2013. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mds sprinter 34eft
2013. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!