Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinál a rendőr EBBEN AZ...

Mit csinál a rendőr EBBEN AZ ESETBEN?

Figyelt kérdés

Ha átmentem sikeresen a vizsgákon, B kategóriából, és ugye idő amíg kiküldik a jogosítványt és anélkül vezetek, akkor mit tud tenni???


Nincs szándékomban csak érdekel..


2013. ápr. 18. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
gondolom még abban az esetben bevonják a jogsidat, hogy megkapnád. vagy ha mázlid van, akkor azt mondja, hogy tűnj a szeme elől, és várd ki, amíg megkapod azt a rohadt jogsit. bár lehet, hogy az az a4-es fénymásolat is jogsiként szolgál addíg.
2013. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

basszus ,ez a jogosítvány nélküli vezetés,

ugyanaz,mint mikor állsz a fénysorompó előtt,a vonat elmegy,félsorompó fölemelkedik,de a lámpa még piros ,és te áthajtasz a sineken,

hiába mondod,hogy de hát már elment a vonat,

akkor is elkövetted az áthaladást a tiloson,

2013. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha átmentem sikeresen a vizsgákon, B kategóriából, és ugye idő amíg kiküldik a jogosítványt és anélkül vezetek, akkor mit tud tenni???


az van hogy kapsz egy papirt amin ugyan azok az adatok szerepelnek mint a jogsin (ahol az igazolványt készíted ott adják)


és azzal már vezethetsz.. persze nálad kell lennie, mert ha nincs akkor jogsi nélküli vezetésnek számít

2013. ápr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem igaz! Első jogosítványnál NEM érvényes az az A4-es papír, amit az okmányirodában kapsz. Az csak jogsicserénél érvényes.

Valószínűleg bevonják, mielőtt megkapnád. És lehet, hogy kapsz pénzbírságot is, azt sűrűn osztogatnak manapság...

2013. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
hm.. pedig az új jogsim esetén mondták az okmány irodában.. sőt mintha a papiron is rajta lett volna...
2013. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Az én papíromon tavaj rajta volt hogy nem jogosít vezetésre, így meg kellett várnom míg küldik a jogsit. És mondták is az ocsmányirodában hogy nem vezethetek vele. (nem jogsiújítás volt, hanem friss jogsi)
2013. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
*tavaly
2013. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
nem vezetheted a kocsit én 2 éve kaptam meg a jogsim b-ből és az oktatóm azt mondta hogy akkor lehet vezetni ha megjött a jogsi a papírral amit megkapsz az semmit sem ér.(és ezt onnan tudom hogy az oktatóm akinél vizsgáztam rendőr)
2013. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
okmányirodába nekem anno azt mondták h ha nagyon muszáj vezethetek az ott kapott papirral de ha 17 évet kibirtam akkor egy hét már nem a világ. szoval rendőrön múlik elvileg nem lehet de végülis azt bizonyítja h már megvana jogsid csak nincs kéznél...szoval a sarki közért be ne menj meg haverokkal vagizni de nagymamát korházba azért beviheted
2013. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

nem lehet vezetni vele, mert ha a rendőrbácsi lekéri az adatokat akkor ő csak annyi visszajelzést kap ,hogy neked nincs jogsid mivel még nem vagy benne a rendszerbe magyarul úgy büntet mint ha jogosítvány nélkül vezetnél

papírt nyomtathatok én 20at csak a dátumot kell rajta átírni ,hogy mindig napra kész legyen

"várjunk csak akkor én minek tettem le ,ha ez ilyen egyszerű ?" :D

2013. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!