Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400-as,600-as sportmotor...

400-as,600-as sportmotor 25kW-os forgalmival? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Nemsoká vásárlás elé nézek, találtam is egy jó gépet. (400-as suzuki gsx-r). A forgalmiban 25kW szerepel. Na már most ha elviszik előlem akkor másikat kell keresnem, de nem hiszem hogy lesz ebben az árban egy hasonlóan jó motor, és 25kW-os papírral. Ha vennék egy pl 53kW-os motort, akkor mi a menete hogy nekem átírják 25kW-ra? Jó ismerős kell? Ha kell, akkor hol? Esetleg aki már csinált ilyet az leírná? Nagyon megköszönném! :)
2013. ápr. 19. 20:51
1 2
 11/12 byus0707 válasza:
Nekem A2 kategoriam van 35 kwig passzol és rá voltam kattanva a hasznaltauto.hura meg a képesmotorra. Míg végül megtaláltam álmaim motorját egy 600 cc-s honda hornetet 25 kwos papírokkal (folytas nélkül) sok sikert, bia
2013. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Suzukisati válasza:
A válasz egyszerű, olyat kell keresni aminek alapból 25 kilowattos papírjai vannak. Én 18 éves vagyok, a2 jogosítványom van mégis boldog tulaja vagyok egy k4 Gsxr 600-nak, mindez legális teljesen semmi izé nincs benne. Sőt az átírási meg stb költség is kevesebb így.Most is vannak eladó 25kw-s nagy gépek: [link]
2015. jan. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!