Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanál nekem...

Milyen autót ajánlanál nekem a lentiek tekintetében?

Figyelt kérdés

Első autóm lenne, a cél egy maximum 500 ezer forintos, megbízható, 10-15 éves gép. Szeretek pakolni (bevásárlás, peca, nyaralás), ezért szempont a nagy csomag/raktér, de nem Ifára gondoltam, mert általában ketten használnánk a menyasszonyommal, városban és azon kívül egyaránt.

Nem kell egy aszfaltmaró izomgép, hanem egy békés, megfizethető kis családi autó, elektromos ablakkal, szervóval, és olcsó fenntarthatósággal.


2013. ápr. 21. 10:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift. Ha lehajtod a hátsó ülést, sok minden belefér.
2013. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

En is a swiftre szavazok


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


remélem valamelyik megtetszik :)

2013. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
kicsit fenntartással kezelem a swiftet, valamelyest nagyobb autót szeretnék, akár már egy wagon r+ is jó lenne.
2013. ápr. 21. 13:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar avagoner formája az is jó de az sem snagybb a swift sedántól vagy az 5 ajtóstól sokkal csak magasabb a felépítése de ha téged ez nem zavar bőven jó
2013. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

[link]


Alkudni kötelező!

2013. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ilyet ne írj utólsó hogy alkudni kötelező én mikor ilyet írtam ezen afórumon egy utókereskedő felhasználó majdnem leszette érte a felyemet XD
2013. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ja bocs össze kevertem avagonert az ignissel avagoner jocskán nagyobb utastérrel rendelkezik a swiftól és amagas felépítése miat rendesen lehet bele pakolni arra a célra amit te moondtál bőven megfelel


it egy pár wagoner


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok az audikról, illetve wv-kről?
2013. ápr. 21. 19:24
 9/19 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában nem nagyon lehet találni fiatal vagy megkímélt darabokat és nem éppen olcsó a fentartásuk főleg az audinak


Most amiket írtál pont az elentétje annak amik az elvárásaid :)

2013. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Esetleg ehez mitszólsz nekem is ilyenem van csak 2.0 dízelben Toyota Carina az öcsémnek 2.0 benzinese van az örszágúti fogyaasztása a 2.0 benzinesnek 7 liter városban inkább 8 liter a dízele mint az enyém is 5 literes fogyasztást produkál az 1.6 benzinesek 6 liter országúti 7 liter városi fogyasztást produkálnak nekünk nagyon bevált modellek nagy kényelmes autók Mérete olyan mint egy audi A6 nak vagy volswagen passatnak

És az alkatrész is jóval olcsób hozzájuk mint egy Vw-genhez vagy audihoz melesleg sokal megbízhatób járgányok eben a korosztályban :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Még a sedánnak is a csomagtartója 560 liters ha jól emlékszem de a kombiba meg tuti elfér amit csak akartok én csak ajánlani tudom ezt az autó típust


[link]

2013. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!