Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanál...

Milyen kocsit ajánlanál kb.400E ft-ig?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan női sofőrnek.
2012. ápr. 25. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Opel Corsa, Fiat Punto
2012. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1 éve szereztem meg a jogsit és azonnal vettem egy Opel F astrat 1.6 benzines 240.000ért (hasznaltauto.hu)

-átíratás+olaj csere, komplett vezérlés csere, szűrők cseréje stb. amit új autónál érdemes megcsinálni úgy összesen rádobott kb. 120.000-t

így már 360-nál jártam költségekben

és azóta hűen szolgál engem, pedig már mentem vele 20.000 km-t

fogyasztása 6.2 liter extrem esetben 7

-és igen kezdő sofőrként meghúztam párszor a sarkait egy-egy tolatásnál, de emiatt nem vesztett az értékéből


-Összességében bármilyen autót veszel költeni kell rá így is úgy is és az idő teltével tuti jön elő kisebb nagyobb hiba erre azért számítani kell nekem viszonylag nagyobb gondom nem volt az opellal leszámítva egy féltengely törést ami 20.000-be fájt

-Nem ismerem a többi autót ezért az ennyimről meséltem

mellesleg az 5 ajtós f astra nem is kicsi nem is nagy és ha jót fog ki az ember simán leviszi a haverokat nyaralni a balcsira telepakolt csomagtartóval (ahogy tettem én is)

2012. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fogalmazásom hibád az új autó alatt a számomra új régi használtat értettem amit nem biztos hogy karban tartottak rendesen
2012. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

egy ilyesmit ajánlanék:

[link]

2012. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még az első generációs Diesel Fiesta. Azok kinyírhatatlan kis dögök.
2012. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok választ!
2012. ápr. 25. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!