Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanál?

Milyen autót ajánlanál?

Figyelt kérdés

Idén muszáj leszek autót váltani, de fogalmam sincs, mi lenne megfelelő.

Max. 800000-et tudok rászánni. 10 év körülire gondoltam. Mivel 5 gyerekem van, 7 személynek kell elférnie benne, plusz babakocsi, stb. Így gondolom valamilyen furgon jöhetne szóba. Erdőben lakunk, nagyon rosszak az utak, magas építésűnek kell lennie az aljának. A hó, sár miatt ha furgon, akkor gondolom jobb lenne az első kerekes, vagy az összkerékmeghajtásos. Az már csak a bónusz, hogy jó lenne, ha nem enné meg a fejemet is:-)

Van egyáltalán ilyen jármű? Ötletek?


2012. jan. 16. 10:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy kisbuszba kell hogy gondolkozz ilyen 8 személyesbe igaz a csomagterük többnyire nem egy túl nagy de a babakocsit simán be lehet hajtogatni ülés lehajtással meg mindennel együtt. És azoknak a magasságuk is megvan ám. Viszont mindenképpen össz kerék meghajtású legyen főleg ha földes utakon akarsz menni mert arra az az előnyös. Arra ne számíts hogy kedvező lesz a fogyasztása mert az ilyenekre a fél benzinkutat rá kell kötnöd.
2012. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Konkrét típus esetleg?
2012. jan. 16. 11:46
 3/23 dizus ***** válasza:
Sharan/Galaxy/Alhambra syncro.Szereintem ezekból inkább 12-13évest tudsz ennyiért venni!Jó ideig használtam,imádtam!
2012. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Toyota Hiace 2.5 TD -t.Van belőle 9 személyes változat is.Én nálam volt egy kölcsön két hónapig.Nagyon megszerettem,igénytelen ,a világból ki megy hiba nélkül.Bejártunk vele több országot is,kényelmes volt,elfértek a csomagok.

Egyetlen hátránya volt,hogy nem egy erőgép ,utazó sebességnek a 110 km/órát szereti.

Számításba jöhet még az Opel Zafira .Ez 7 személyessè alakítható és szintén egy megbízható autó.

2012. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A Toyota Hiace jó ötletnek tűnik. Átalakítható személyautó sajnos nem felelne meg, mert nem marad csomagtér, nekem meg még egy ikerb0abakocsit is bele kell tuszkolnom, megegy csomó egyéb motyót. De köszi az ötleteket, a Toyotának utánanézek.
2012. jan. 16. 13:30
 6/23 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem kell "erőgépnek" lennie. 90%-ban a tanya és a falu között kell, ha meg messzebbre megyünk, rászánjuk az időt. Az a lényeg, hogy bírja a terepet.
2012. jan. 16. 13:32
 7/23 anonim ***** válasza:

Az Opel Zafirát az unokatesóm vette.Hármas ikrei vannak és ebben az autóban elfér a 3 gyerek ülés egymás mellett.Nagyobb autó mint amilyennek látszik.

A Toyota Hiace egy kicsit drága,9 személyeset 1 millio alatt nem nagyon fogsz kapni.Legalább is én nyáron nézegettem akkor még drága volt.Viszont ez a legjobb választás,ha sok csomaggal ,többed magaddal akarsz utazni.Én szerettem nagyon.

2012. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Ez nem lenne jó? [link]
2012. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

[link]

Ez


vagy


[link]


ez lenne a tökéletes számodra

2012. jan. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A Mitsubishi nagyon tetszik, fel is hívtam a tulajt. Köszönöm a linket:-)
2012. jan. 17. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!