Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekért a szánalmas tuning...

Ezekért a szánalmas tuning golfokért miért van oda olyan sok ember?

Figyelt kérdés

Én elsüllyednék szégyenembe ha egy ilyennel kéne végigmennem a belvároson. Munka/szórakozóhely elé parkolás pedig maga lenne a katasztrófa.

http://www.youtube.com/watch?v=6sbm-e1FA1Q


2013. ápr. 21. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokakban van egyfajta egyediségre vonatkozó vágy, szeretnének kilógni a sorból. A tuninggal pedig egy olyan autót tudnak megvalósítani, ami senki másnak nincs. Abban mondjuk veled értek egyet, hogy ha én tuningolnék valamit, az nem Golf lenne, de ízlések és pofonok... Amúgy sztem dolgozni ők sem ilyennel járnak, vagy ha igen, miért ne? :)
2013. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak igényes tuningok, és azokat jó szájízzel vezetné az ember. A tuning stílusok közül rengeteg féle-fajta van, sajnos kevés olyan autót látni az utakon amik igényesek.


Az ilyen 19-20 colos króm felniktől hányingerem van.. Egy Cadillacen lehet, hogy jól mutat, de egy kisautón inkább traktorra emlékeztet a látvány... Apropó traktor, a legrosszabb ha egy agyontuningolt gépezet elmegy mellettem és meghallom azt a kerregő dízel hangot. Félreértés ne essék, semmi bajom a dízelekkel, de könyörgöm, nem csak optikai tuningból áll az élet.


Itt van pl. ez a III-as Golf:

[link]


Nincs túlcicomázva, és ez az ültetés sokkal szélesebbnek tünteti fel az autót, mintha fel akarná szaggatni az aszfaltot. Ugyanakkor nyugodtan mernék beparkolni vele akárhova, mert aki ért hozzá az látni fogja, hogy szép, aki meg nem annak meg nem is olyan feltűnő..


Az már más kérdés, hogy ezzel az ültetéssel meddig tudsz elmenni a magyar utakon.

2013. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is rendszeresen felteszem magamban, főleg mikor látom hogy a nagy márkákat majmolják, és már az ötödik porsche felniszettet veszi az adott ismerősöm a kis szar golfjára. Engem kiráz a hideg tőlük.


És nem azért van mert lenézném a kisautókat, nekem egy kis Coltom van, ami pont megteszi amire hivatott. (a márkákat meg teljesen leszarom, csak menjen)

Ha tuning, akkor nem ezeket a kis szarokat kell cicomázni.

2013. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Elsülyednél a szégyenedben?Azért baj van az izléseddel,mert azért egykettő volt.Jó elég sok csúnya volt köztük,de ha egy alap autóval is szégyenkeznél akkor ehhez csak gratulálni tudok!
2013. ápr. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!