Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ETZ-t hogyan lehet beindít...

Egy ETZ-t hogyan lehet beindítani visszafelé?

Figyelt kérdés
Néha-néha sikerül, de csak azért is szeretném megtanulni

2013. ápr. 24. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vagy 30 éve sikerült visszafelé beindítanom, de akkor szarul volt beállítva a gyújtás!


Állíts holtponti gyújtást, aztán leállításkor mikor utolsót puffan hirtelen add rá a gyújtást. Ha szerencséd van, elkapja visszafelé. Legalábbis nekem ez jött be régen.


Jól kapar rükvercben, viszont baromi nagyot lehet esni vele!

2013. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szolovjov ***** válasza:

Told meg hátrafelé, majd kuplugolj rá. A gyújtást meg állítsd holtpontra. De hogy ez mire jó nem tudom :D

Nekem 3 MZ-m van, de sosem próbálkoztam ilyennel.

2013. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Told be hátrafele!
2013. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és az, h mire jó?

Nem tudom csak úgy ökörködni:DD

2013. ápr. 24. 21:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem néha berúgáskor is elkapja hátrafele.
2013. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az lenne a cél:)
2013. ápr. 24. 23:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Fater ETZ-je nagyon király, ugyanis gyári értékre állított gyújtással is be lehet rakni visszamenetbe, csak berakod kettesbe, meghúzod a féket, és finoman engeded a kuplungot, aztán amikor mindjárt lefulladt, akkor berántod, és visszafele ketyeg:D
2013. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tartozik ugyan szorosan a kérdéshez, de elmesélem; Nagyszülleim falujában az állatorvosnak volt egy oldakocsis Izs motorja. (50éve) Sokszor megtörtént, hogy már berúgta, de eztán meggondolta magát, és még egy föccsre visszament a kocsmába. A mocit hagyta pöfögni az udvaron. Egyszer aztán megtréfálták, hátrafelé tolták be neki, aztán hagyták pöfögni. Sebő bá a szokásos nagy gázzal indult, aztán megint visszament a kocsmába. Ajtóstul.
2013. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Asdf2.

Ezt hogy érted h "berántod"?

2013. jún. 20. 15:35
 10/11 anonim ***** válasza:
A kuplung karról beszéltem... Szóval mi úgy csináltuk, hogy nagyon korai előgyújtás. (Ameddig lehet állítani.) Aztán beraktuk sebességbe, behúztuk a féket, elkezdtük finoman fullasztani (kuplung kiengedése lassan), majd amikor elindul vissza (észre fogod venni) berántod a kuplungkart. Érted?:) De nem ez a legjobb módszer...:D Meg ez nem jön össze mindig:D
2013. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!