Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson vagy más 50ccm-es...

Simson vagy más 50ccm-es motor? Melyik lenne az ideális számomra?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy segédmotort venni, de nemigazán tudom, hogy mi lenne az ideális nekem. Még sosem ültem motoron, tehát abszolút kezdő vagyok.

Ami a probléma, hogy eléggé nagydarab vagyok, 182cm mellé 115kg. Melyik 50ccm-es motor lenne alám megfelelő?


Persze nem ez lenne a végcél, hanem idővel könnyített A1, majd később nagymotoros vizsga. Elvárásaim nem nagyok, ne egyen ki a gatyámból (3l körül jó), és az utazója legyen 55 körüli.

Ó, és még valami. Ha lehet, jöjjek ki minél gazdaságosabban, tehát ne legyen túl drága a motor, és hozzá az alkatrész sem. (max 130 ezerre gondoltam)


Légyszi, írjatok pár típust, ami jó lenne ezek alapján. Váltós motor, és robogó egyaránt jöhet. Válaszaitok előre is nagyon szépen köszönöm.



2013. ápr. 27. 12:46
 1/2 anonim válasza:

Malaguti F12 phantom.

Nálam viszi a 75-öt, és a 60-as utazót is simán bírja.

Árban is elég jó, simán kapsz 130-ért.

A simson az 60-al megy max, az új váltóz motorok 200.000ft felett vannak. A robogók jók de egy Yamaha Aerox 150.000ft tól van .

2013. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amilyen nagyobb robogókon ültem azok a Kymco dink,Gilera runner(hosszútávon nagyon kényelmes és jól megy)

De egy simson is jó lenne ,mert azon van váltó,könnyen alakítható és motorosabb a feeling-je.

Ha erős és pici kell akkor yamaha bws,Nekem ilyenem volt ,elég nagy darab vagyok és terepezni jártam vele,nos terepen nem halt meg a motor,de az automata váltójával lehett szívni.

Szóval ha motorozni szeretnél Én a helyedben váltós motort vennék.(ha simsont veszel,azon az alap szervízelést könnyen elsajátíthatod,olcsók az alkatrészek,bontott alkatrészek,és ha gyári állapotút veszel nem lesszz vele bajod mert 50km/h-val vígan megy.

2013. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!