Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használhatom így az autót?

Használhatom így az autót?

Figyelt kérdés
Alánéztem és láttam hogy szivárog a gázolaj az üzemanyag csőből.
2013. ápr. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Használni használhatod csak kár az elfojt gázolajért ha van egy kis lóvéd inkább csináltasd meg de így is lehet attól használni :)
2013. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak azért kérdeztem mert ugye holnap nem tudom vinni sehova, csütörtökön meg kell az autó...
2013. ápr. 30. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
mondom ha nem lukas csak szivárog nyugodtan menj vele anyi hogy ne húzasd anyira hogy kevésbé pocsékolja a gázolajat az autó.Én mikor megvetem adízelemet azt 4 évig nem hasznáálták és az adagolóba össze voltak száradva atömítések abbol is szivárgot egy kicsit agázolaj de finoman járkáltam vele és egy fél évig úgy jártam vele mert csak addigra találtam olyan szerelőt aki foglalkozik adagoló felújítással jó az enyében csak tömítéseket kelet cserélni és így megúsztam egy 10 zesből :)
2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja nincs mit szívesen
2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!