Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Audi Sport Quattro mennyib...

Egy Audi Sport Quattro mennyibe kerül ma?

Figyelt kérdés

Tudom, van sokféle quattro, de én speciel erre gondoltam: [link] .

(Az autókereskedőkben 3800 font volt, de ki tudja itt mennyi)


Mennyi az ára kb?

Jah és aki jártasabb a témában attól megkérdezném még, hogy:

-kb mennyit fogyaszt?

-ritka vagy gyakori autó?

-egyéb tuningolási lehetőségek milyenek?

-alkatrészek drágák-e hozzá?

-gyártanak-e még gyári alkatrészeket hozzá, vagy csak utángyártottakat lehet szerezni?


Köszönöm előre is :)



2013. máj. 1. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Árat sajnos még kb se tudok mondani, de ha Angliában 3800 font, akkor itt tuti, hogy több, mert ritkább.

Mivel ritka autó, bontott alkatrészt itthon találni hozzá lehetetlen ergo az alkatrész is drága lesz hozzá.


Fogyasztása tuti az egekben van, szerintem 15l körül tuti lehet számolni.

Tuningolás: szerintem egy ilyen kocsit nem illik tuningolni, ez egy gyárilag műremek szörny. :)

2013. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, adtam rá zöldet, de igazából nekem konkrét válaszok kellenének nem spekulációk :D de azért köszi ^^
2013. máj. 3. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

kicsiny hazánkban nagyon-nagyon ritka autó, fogyasztása 15l körül lehet, felesleges tuningolni, mivel kevés van itthon ezért biztos hogy drágák az alkatrészek, de Németországban biztos lehet még alkatrészt találni hozzá.

2013. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sZamu válasza:

Az autókereskedőkben egy Audi 80 Coupe volt, ami nem UR Quattro, de főleg nem Sport Quattro. A linken UR Quattro van írva, viszont a képen egy Sport Quattro van.


Sport Quattro-ból 3 eladóról tudok, abból az egyik replika, az 19 millió, van egy 80 millióért, illetve 91 millióért, ami a hirdetés szerint eredeti, hát annyiért lehet is.


Az UR Quattro-k szerintem olyan 4-5 milláról indulnak, kb 10 évvel ezelőtt még láttam 1 millióért eladót.

2014. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!