Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri szerintetek a motoropti...

Megéri szerintetek a motoroptimalizálás az ABT-nál?

Figyelt kérdés
Audi A5 Sportbackről lenne szó, Quattro, 7es DSG váltó 2.0 TDI 177 Le, 380 NM alapból, ez lenne 205 Le és 420 Nm

2013. máj. 4. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetoen meg . Magasabb tartomanyban erezhetoen robbanekonyabb lesz az auto es az igeretek szerint az optimalizalas elotti vezetesi stilussal hasznalva csokken a fogyasztas ( na nekem ez meg nem tunt fel - nekem is meg van irva a passatom, erosebb,tovabb megmarad az ereje ,de nem fogyaszt kevesebbet :)
2013. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nem érné meg, nem is bohóckodok vele, vettem egy 3.0 V6 tdi-t, azt nem kell tuningolni
2013. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja hát a 3.0 V6-ost tényleg nem, de nekem arra nem futja, meg a teljesítményadó is már túl sok lenne rá...
2013. máj. 9. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!