Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autoról, érdemes-e megvenni mik a tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
Skoda Fabia 1.4-es,16V,74kw,101LE, 2000-es évjárat,nagyon megkímélt állapotban,full extrás.

2013. máj. 5. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
škodákról rosszat szinte egyáltalán nem hallani, szóval igen, érdemes megvenni. Vagy dicsérik a škodát, vagy nem mondanak róla semmit.
2013. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Thomech ***** válasza:
31%

Személyes tapasztalatom nincs. De sokan mondják Fabia tulajdonosok, hogy eléggé lomha.

A helyedben inkább vennék egy 5 ajtós Suzuki Swift-et, minden tekintetben jobb választás. 2001 es kiadást már fél milláért kapni olyan felszereltséggel amit írtál.

2013. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Annyit tennék hozzá az eddigi válaszokhoz, hogy fél milláért mer egy jó állapotú alacsony km futású swiftet lehet venni 2003 évjáratút is akár 1.3 16 szelepes motorral igaz csak 84 paci van benne.De valamivel tágasabb a fábiánál.Nagynénikémnek fábiája van de neki az 1.2 onnan tudom hogy kisebb az utastere a swiftjétől.Ja és ez az 1.2 lomhább is még a sima 8 szelepes 1.3 swiftől is lomhább.

De viszont én az 1.4 fábia már elég szépen megy szerintem csak az 1.2 keveritek össze ami valóban lomha.De az 1.4 szépen megy.

Ha meg valakit nem érdekel,hogy menyire gyorsul egy autó annak akár az 1.2 fábia is megteszi.

2013. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
1.4-es Fabia jól megy, még a klíma sem fogja vissza. Jó kocsi.
2013. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Jobb mint egy swift.

Ha jó állapotban van,vedd meg.A rohadás sem jellemző rá.

2013. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy 1.2 es 3 hengeres Fabiat volt szerencsém kipróbálni. Mindent lehet rá mondani, de azt, hogy lomha, azt nem. 4 fővel elég dombos, hegyes vidéken vígan elment. Plusz kényelmes is volt nekem, pedig magas vagyok.
2013. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek kipróbáltam sokan azt mondják rossz a Fabia mert csak 1.4-es és általába 70 lovasak ez viszont 101 lovas ami már nem mind1 amúgy tényleg minden van:D Kormányt lehet állítani kényelem szerint elől elektromos ablak hátul a normál.Huzatok vaj színűek a kárpit az ilyen szép szürkés,klíma minden van benne nagyon zsír minden mükszik benne és jó áron van beiratással együtt 2650 euro
2013. máj. 6. 08:45
 8/12 anonim ***** válasza:

személyes tapasztalatból mondom (csak utaztam vele), hogy nem lomha az 1.4-es MPI motor, és az asszem nem is 101 Le :)

rohadni nem láttam, és 2000-res évjárat

megy rendesen :D (bátyám kipróbálta, 5 utassal 185 km/h a végsebesség, de a 160 is viszi rendesen)

2013. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vizéli László ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom benne, de ahogy előttem is mondták, nem hallani nagyon arról hogy bárki is szídná. Ez biztos nem véletlen. Ha tényleg szép, kultúrált állapotban van, és tetszik akkor vedd meg.
2013. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondom,olyan állapotban van,hogy szinte vadi újnak néz ki
2013. máj. 6. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!