Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudom, hogy gyári a...

SIstvan77 kérdése:

Honnan tudom, hogy gyári a sötétítés?

Figyelt kérdés

Audi 100, 1993-as, minden ablak fekete, és nem tudom, hogy gyárilag van e sötétítve. Minden ablakra ez van írva:

______SEKURIT

____Saint-Gobain

E1 _43R-001057

___DOT27M23100AS2

____ESG tinted



2013. máj. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd meg, hogy van e rajta fólia. Azt az ablak szélén ezt tisztán látni.

Egyébként ha nagyon sötét, biztos, hogy fólia. A gyári színezett üveg nem olyan sötét, hogy ne lehetne rajta átlátni.

2013. máj. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igy van, ahgy fentebb irjak, a gyari sotetitesnel az uveg maga sotet, mig a nem gyari sotetitest foliazassal erik el, vagyis ha a szelet megtapintod erezni fogod, hogy van-e az uvegen folia vagy sincs

illetve a hatso ablakon, ahol a paramentesito futoszalak vannak, ha foliazva van, akkor tutti hogy latsz ici pici bubikat (levegot a futoszal mellett), mig a gyari sotetitesnel nem, mert nem a futoszalon van a sotetites, hanem magaban az uvegben benne

2013. máj. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a gépkönyv is utal rá, hogy az a típus milyen üveggel lett kiadva.

..sőt, ha nagyon sötét, azt a forgalmiban is jelölik valamivel.

2013. máj. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!