Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vagyok fél- és...

Milyen autót vagyok fél- és egy millió forint között? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, dolgozom, és autóra gyűjtök. Amit nézek, megbízható legyen, legyen stílusa is, persze tudom, hogy ennyiért nem kapok Ferrarit, de azért mégis... Fogyasztás, hát ne egyen 10 liternél többet, de nyilván jobb ha kevesebb... Sok mindent nézegettem, alfa romeot (147 pl) passat, fiat coupé, 4-es golf stb... Nehéz választani... Örülök minden hasznos válasznak, de ha van esetleg szakértő (Pl, akinek már rengeteg autója volt, esetleg régebb óta autószerelő), akkor az Ő válaszukra kifejezetten kíváncsi vagyok. Jaa és, hogy mire kell... Igazából mát 8 éve meg van a jogsim (magam dolgoztam meg érte anno!! :) ), de azóta nem nagyon volt lehetőségem vezetni... És szeretnék egy autót végre, munkába járni, meg ide oda, mert szeretek vezetni... Amik tetszenek, főleg a coupék, 3 ajtós autók... Fiatalosak. :) Nagyjából ennyi, köszönöm, hogy elolvastad, és az esetleges hasznos válaszod... :)

2013. máj. 10. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az olasz autókat messziről kerüld el! A renault-t szintén. Elég neked szerintem 1.4 motor. Én ennyiért Peugeot 307-et, Golf4-et vagy Volvo s40-et vennék
2013. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Volt suzuki swiftem nagy megbízható alacsony fogyasztású autók csak ajánlani tudom első kocsinak,Ezutáán jött egy nagyon jó nagy japán autó atoyota carina nekem dízelben volt az öcsémnek 2.0 benzines még az enyém is megvan a fatinak adtam teljes egészében mert vetem egy új honda accordot.


De a toyota carinát tudom ajánlani még a2.0 benzines is elmászkál belőle az országúton 7.5 literes fogysztásal nayg kényelmes tágas biztonságos autók nekünk mind a benzines és a dízeles változata is bevált csak ajánlani tudom


itt egy pár bendzsós


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


vagy dízelből a honda acordot ezek is agy kényelmes autók viszont a fogyasztásuk csak 5-5.5 liter közöt van persze országúton mérve :)

[link]


[link]


[link]


vagy amit még ajánlani tudok és van arokonságban az a toyota avensis


pár benzines

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


és egy pár dízel szintén 5-5.5 literes fogyasztással országúton


[link]


[link]


[link]


Ezek az autók közül amiket linkeltem egyik sem fog 10 felet fogyasztani inkább alatta 2-3 literrel :)

2013. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) A japán autók tényleg megbízhatóak, sok mindenki mondta, szakértő is, de a dízeltől félek... :) De jó autók egyébként amiket írtál! :)
2013. máj. 10. 22:00
 4/21 anonim ***** válasza:

De ha valami takarékos fiatalos autót akarsz akkor ajánlani tudom a suzuki swiftet A régi fajtából az 1.3 16 szelepeseket ezek 84 pacisak és vanak 3 ajtós kivitelben is

itt egy pár régi fajta 3 ajtós sport üléssel stb


[link]


[link]


és egy pár újfajta 3 ajtós szintén keveset futott km-rel

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A honda tényleg jó és a Carina is de fele ennyiért. 16 éves autóért nem adnék 300.ezernél többet. Minél öregebb, annál több gond lesz vele és eladni sem fogod tudni. 3 év múlva el akarsz majd adni egy 20 éves autót amit most 700 ezerért vettél.
2013. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem igazán csíprm Suzukikat valamiért, de megtetszett az ötlet, most, hogy mondtad... Első autónak lehet ideális lenne... :)
2013. máj. 10. 22:16
 7/21 A kérdező kommentje:
Az utolsó komment teljesen jogos, ezért is írtam ki a kérdést egyébként... Egy-két autóért olyan árat kérnek el, hihetetlen... Az állapot oké, meg a kevés km, de a korral nem lehet mit kezdeni!
2013. máj. 10. 22:17
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem eddig a dízelek sokal jobban bejöttek mert kevesebet esznek és az ok hogy van egy két alkatrész ami drága hozzájuk de pla benzinesbe sem olcsó az inyektor és a benzines motorok km futásra fele addig sem bírják mint egy jól karbantartot dízel motor.Legaláb is én eddig így a meghibásodások terén nem vetem észre nagyobb külömbséget egy dízel vagy egy benzines javításában sem és a dízelek sem romlanak el minden fél évben mint ahogy a benzin motorok imádói is mondják.Ha ez így lenne a teherkocsikba sem raknának dízel motorokat de a te döntésed ha benzinest akarsz vegyél azt :)
2013. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ez lehet... De rövid távra akarok... Dízel pl nem szereti ha hidegen mész vele, vagy ha pl nagy nyomású nem szereti ha sokáig áll pl a garázsban, ha nagyon pörgeted az sem jó neki... Nem tudom. Dízelnek is meg vannak a hátrányai, és sokszor jobb, mint maga a benzines, én is elismerem, de szerintem nekem egy benzines kis autó kellene! :)
2013. máj. 10. 22:22
 10/21 anonim ***** válasza:
Hát az igaz főleg ha negy autót akar az ember ha még idős is 300 ezerért biztos nem fog kapni normálisat sajnos ennyi az értékük.Ha valami fitalabbat akar az ember érdemeseb valami kis autókat nézni mint pl az opel astra,opel corsa, suzuki swift vagy valami francia márkát most azok vannak olcsón fiatal évjáratban de ha valaki nagyobb autót szeretne sajna maradnak a 15 éves autók.De ez még nem is sok látok olyat hogy 25 éves ladákat árúlnak 3-400 ezer ért na aki már ilyen ladát megvesz enyiért az tényleg nem normális
2013. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!