Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vagyok fél- és...

Milyen autót vagyok fél- és egy millió forint között? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, dolgozom, és autóra gyűjtök. Amit nézek, megbízható legyen, legyen stílusa is, persze tudom, hogy ennyiért nem kapok Ferrarit, de azért mégis... Fogyasztás, hát ne egyen 10 liternél többet, de nyilván jobb ha kevesebb... Sok mindent nézegettem, alfa romeot (147 pl) passat, fiat coupé, 4-es golf stb... Nehéz választani... Örülök minden hasznos válasznak, de ha van esetleg szakértő (Pl, akinek már rengeteg autója volt, esetleg régebb óta autószerelő), akkor az Ő válaszukra kifejezetten kíváncsi vagyok. Jaa és, hogy mire kell... Igazából mát 8 éve meg van a jogsim (magam dolgoztam meg érte anno!! :) ), de azóta nem nagyon volt lehetőségem vezetni... És szeretnék egy autót végre, munkába járni, meg ide oda, mert szeretek vezetni... Amik tetszenek, főleg a coupék, 3 ajtós autók... Fiatalosak. :) Nagyjából ennyi, köszönöm, hogy elolvastad, és az esetleges hasznos válaszod... :)

2013. máj. 10. 21:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ha stílusos autót akarsz, és szeretsz vezetni, akkor én tudnék ajánlani valami ilyesmit:

[link]

[link]

Ha szeretsz vezetni, akkor a hátsókerékhajtást imádni fogod, nem is akarsz többet mást vezetni. Ezek a régi 3-asok viszonylag jó áron fenntarthatók, ha sikerül belőle jót kifognod. Ezek a négyhengeres motorok - főleg a gyengébbik, 8 szelepes - a világból kimennek. A legnagyobb ellenség ennyi idős korra a rozsda, főleg a sérült, javított autókon.

2013. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!