Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek ha...

Milyen autót vennétek ha lenne felesleges 5 millió forintotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csak érdekelne :) Még nincs ennyi pénzem,ez az álomhatár :) Ti milyen autót vennétek? Sport? Terepjárót?

Márkát és típust is :) no meg azt is hogy miért tetszik.



2013. máj. 11. 21:12
1 2
 1/18 Vizéli László ***** válasza:
Én Valószínűleg Kiát vennék. Nálam a 2007-es Rio már jól vizsgázott. Nekem a mostani formái nagyon tetszenek, valamint a felszereltsége is. Vagy Ceed kombi, vagy Carens.
2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig az Opel Manta B az etalon. [link]


5 milkóból már csont nélkül tökéletes állapotba lehetne hozni egyet. És még maradna is belőle. ;)

2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 schocko ***** válasza:
Én is Kia Ceed-et vennék, azok most a legszebb autók...
2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én egy 2007-es kék subaru impreza wrx sti-t aranyszínű felnikkel, sárga rally desingel.
2013. máj. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Mindenképpen amerikait, azoknak tetszik a formavilága.Elsősorban Ford F-350/650.

40/F

2013. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Sport ? 5 millióért milyen sport autót lehet kapni ? 8 éves rommá tört széthajtottat esetleg.

Az hogy a 1.6 Swift-re ráírja hogy sport az még nem sport autó!


Terepjáró ? % misi-ért megint milyet lehetne kapni ? A VW polo cross és társai nem terepjáró!



Kia Ceed vagy Ford focus.

2013. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hasznàltan egy BMW E92 modellt
2013. máj. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha 5 millió hullana csak úgy az ölembe és pisztolyt fognának a fejemhez, hogy autót vegyek belőle, akkor valami olyanra pályáznék, amit fenn tudok tartani, de 5 misiért azért mégiscsak tudjon valamit. Terepjáró? Lehet, de akkor valami praktikusat - szerintem egy Fiat Panda 4x4, vagy Peugeot Partner/Citroen Berlingo Dangel 4x4 amit olcsón be lehet hozni és forgalomba helyeztetni.
2013. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Panda :D amúgy a használt autókról mit gondoltok?
2013. máj. 11. 23:42
 10/18 anonim ***** válasza:
vennék egy bmw e36-ost, és qrvára felújítanám, mindent kicserélnék rajta, új festést kapna, és még mindig maradna pénzem :D
2013. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!