Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikek a legkedvezőbb...

Melyikek a legkedvezőbb fogyasztású autók? Nagyon kis dízelek (példákkal), vagy benzin/gáz?

Figyelt kérdés
Köszönöm!!
2013. máj. 12. 22:04
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nyilván a vegyes fogyasztásra vagyok kíváncsi.(30% város; 70% országút eloszlás)
2013. máj. 12. 22:04
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Volkswagen Lupo 1.2 TDI 3L

A vilag legkisebb fogyasztasu szeriagyartasba adott autoja. Mar 800ert lehet venni, viszont horror arakon van hozza az alkatresz es nagyon kicsi is. Viszont varoson kivul 3 liter alatt jarsz vele.(Tenyleg!)

2013. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Honda acord 2.0 dízel vegyes fogyasztása 5 liter

A kisseb motorr nem feltétlenűl eredményez alacsony fopgyasztást 6.4 liter


[link]


Suzuki sx4 1.9 dízel fogyasztása vegyesben 6.3 liter

[link]


vagy az sx4 1.6 dízel 6 literes átlag fogyasztással

[link]

Szerintem ezek nem rosz értékek és nem ilyen gyenge 1.2-1.4 dízelmotorok ezek a nagyobb motorok könyeben mozgatják akasztnit

2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a hondás részhez bocsi véletlenül beletöröltem és hülyén jött ki az egész az országúti fogyasztása az acordnak 5 liter a vegyes fogyasztása 6.4 liter de ez a linkben is benne van :)
2013. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
6.4 liter mióta jó ?
2013. máj. 12. 22:31
 6/21 anonim ***** válasza:

ha féluton tolod akkor 3,2 is lehet belőle és az már neked is megfelelne :)

nem értem mibajod a 6,4-el.

neked mennyi a jó fogyasztás?

2013. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4.5-5l.
2013. máj. 12. 22:38
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy ilyen nagy autónál mint az acord mindigis jó volt nem ilyen kis valamik mint amit elöttem is írtak polo meg astra amik max féliterel esznek kevessebbet és elsem lehet férni bennük normálisan


itt egy példa az 1.0 swift is vegyesben megeszi az 5.5 én inkáább rászánom azt aplusz egy litert 100 km renként és nem kell cserébe nyomorogni


itt az ezres swift fogyasztás értékei

[link]


Gázos autókat meg nem érdemes venni mert a gázból még többet zabálnak amotorok plusz 2-3 litert rá lehet számolni ha gázzal megy az ember tudom mert unakatesómnak benzin gázos autója van és mikor olcsó volt agáz megérte azal járni de mostmár ugyan ott van mint ha benzinnel etetné alovakat

2013. máj. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy 1.5 citruen saxó dízelt anak ott a fogyasztása annál az 5 liternél de még a swiftnél is kisseb kocsi

[link]

2013. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

suzuki alto 1.0 motor 4.5 vegyesbe.

nem nagyon van olyan ami ennyivel elmegy esetleg akkor ha kis autóról van szó és ezekbe nem nagyon van klíma se, de ha van is bekapcsolod és fele ereje elmegy a motornak.

De végülis neked mire is kell az autó? egyszerűbb lenne úgy találni egyet kis fogyasztással

2013. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!