Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem megy az autóvezetés, mit...

Nem megy az autóvezetés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most csinálom a B kategóriás jogosítványt. Már csak a forgalmi vizsga van hátra.

Levezettem 36 órát és egyszer megbuktam a vizsgán. Nem megy a vezetés, akárhogy figyelek, mindig elhibázok valamit. A pót óranagyon drága, elég nehezen tudom finanszírozni és nem akarok többször megbukni. Máshol viszont nem tudok gyakorolni...

Van valamilyen megoldás? Előre is köszi!



2013. máj. 15. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj egy olyan kérdésem lenne, hogy mikor kezdted a jogsit csinálni, mert én holnap kezdem és jó lenne ha be tudnám fejezni a nyáron mivel főiskolára megyek szeptembertől. TE jobban benne vagy ebbe az egészbe, szerinted sikerülhet ? Bocsi hogy ideírtam :)
2013. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csakis a gyakorláson múlik, hogy át tudj menni.

Biztos ideír mindjárt valaki, hogy fizess ennyit és ennyit a vizsgáztatónak, de a te sajátod és mások érdekében is kérlek, hogy ne tedd meg.

36 óra vezetés kevés még a rutinhoz, sajnos nem marad más, csak a gyakorlás.

2013. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyes: nem fogsz tudni lerakni jogsit 2 és fél hónap alatt, mert több idő kell a rögzüléshez és gyakorláshoz.
2013. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a 2,5 hónap igazából 3,5 hónap ha utána számolsz
2013. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez nehéz ügy. Gondolom alapvetően olyan típus lehetsz, mint én, túl izgulod a dolgokat. Én is így voltam vele. Először én is megbuktam.

Aztán a másodikra sikerült átmennem, pedig akkor is be voltam sz@rva rendesen.


Beszéltél már erről az oktatóddal? Nincs valami tanácsa rá? Milyen típusú hibáid vannak? Technikailag hibázol, vagy csak figyelmetlen vagy?

2013. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2x buktattak meg forgalmi vizsgán amíg nem fizettem, olyan indokokkal hogy túl gyorsan hajtottam be a körforgalomba, túl agresszívan vezetek, meg 30-40 centi helyett 10-15 centire álltam meg a padkától, a szőke cica elsőre átadta a deák igazolványt és át is ment, pedig megpadkázta a felnit parkoláskor...
2013. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik városban vizsgáztál?
2013. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

budapesten vizsgáztam, az egészet kb novemberben kezdtem a kresszel, majd elősegyél, most forgalmi.

néha figyelmetlen vagyok, de próbálok koncentrálni teljes erőmből és jól is megy, de inkább technikai hibáim vannak.. a parkolás nem nagyon megy, ráadásul izgultam is nagyon. elsőbbségem volt és valaki behajtott elém, meg kellett álnom, de nem ment tovább az illető, ezért kikerültem, az is hiba volt.. az egyik kanyarodást is elcsesztem, na meg a parkolás.

tudom, hogy gyakorlás, de nagyon sokba kerül ennyi pót órát venni.

2013. máj. 15. 19:05
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos ezt el kell fogadni,hogy nem vagyunk mind egyformák!

Nem lehetünk mind profi sofőrök!

Nem is értem ,hogy sokan miért erőltetik a jogsi témát ennyire!


Én szeretek vezetni (azt nem mondom ,hogy rutinos vagyok) ,durván 5500Km-et vezettem le eddig (nagyobb-hosszabb távokon)! De van aki nem is az élvezetért csinálja (mert szeret) ,hanem mert egyszerűen csak KELL neki!


Szerintem nem mindenkinek kell jogsi (és el kell fogadni,ha egyszerűen nem vagy rá hangolva akkor ne erőltesd) !

2013. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl március elején kezdtem és május 10 volt a forgalmim.Elsőre átmentem mindenből.Már csak a papírra várok.
2013. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!