Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lehet szedni házilag,...

Ki lehet szedni házilag, otthon a motort a kocsiból valahogy? Emelőkkel stb? Vagy neki se álljon az ember?

Figyelt kérdés

2013. máj. 15. 16:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(bontásra ítélt a járgány)
2013. máj. 15. 17:04
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha van egy ilyen zsiráfod, vagy ehhez hasonló emelővel meg tudod oldania kiemelést, akkor gond nélkül megoldható. [link]
2013. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és ha nincsen...? :S
2013. máj. 15. 17:06
 4/13 szántóvető ***** válasza:
100%
hogyne lehetne:emelőcsigával amit egy állványhoz erősítesz.bár van annál olcsóbb megoldás is: [link]
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
akkor keress valamit amivel 200-300 kg-t fel tudsz emelni, ha nincs, menj konditerembe pár évig!
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán van ötletem emelő nélkül, viszont egy nagy teherbírású álványra ha szerelnél egy csigát, ami alá lehet tolni a kocsit, akkor azzal ki lehetne emelni, mintha egy ilyen daruval emelnéd ki. de valaki így is kell, aki vagy kitolja alóla a kocsit, vagy megtartja. Pl. egy jó öreg fa vastag ága, amit előbb letesztelsz, hogy bírja-e a súlyt.
2013. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Láttam már ehhez hasonló sufni emelőket alkalmazva erre a célra: [link]


Ha ezt se tudod megoldani, nehéz lesz, mert egy motornak van súlya.

2013. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha úgyis bontásra ítélt, akkor lebontod az elejét és előre kihúzod pár erős ember segítségével.
2013. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha előre kihúzza vagy a blokk vagy a beton megy szét - füvön vagy sima talajon kell csinálni, csak ki az aki neki kezd a szabadban szétbontani a járgányt? Nem öt perc még egy kiskocsi elejét sem lebontani, úgy, hogy ki tudd szedni a motort. Házilag eszkábált emelőszerkezet meg ilyesmi elég veszélyes, annyit nem ér meg a dolog, hogy elreccsenjen a súlya alatt egy faág vagy eltörjön egy rozsdás vasrúd - aztán rád esik ami rád esik. Ha van autómentős vagy emelődarus ismerős azt talán megpróbálnám segítségre fogni, de egy sarki szervízben is pár ezer forintért kikapják neked - eladni meg többért fogod tudni.
2013. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vagy csinálsz mint előttem írták ,vagy bérelsz egyet pl innen [link] 24 órás díj: 2500 Ft+ÁFA
2013. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!